fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У INTERTOP побільшає українських брендів взуття

U INTERTOP pobiľšaje ukraїnśkyh brendiv vzuttja
Сергій Бадрітдінов, СЕО INTERTOP, розповів що компанія 10 років працює з українськими постачальниками. Він вважає, що в Україні роблять дуже хороше взуття. Поки що відібрали 30 постачальників, які відповідають вимогам компанії і поставляють в магазини якісну продукцію з дотриманням всіх норм законодавства
Sergij Badritdinov, SEO INTERTOP, rozpoviv ščo kompanija 10 rokiv pracjuje z ukraїnśkymy postačaľnykamy. Vin vvažaje, ščo v Ukraїni robljať duže horoše vzuttja. Poky ščo vidibraly 30 postačaľnykiv, jaki vidpovidajuť vymogam kompaniї i postavljajuť v magazyny jakisnu produkciju z dotrymannjam vsih norm zakonodavstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі вибрали 7 магазинів, в яких можна найкраще презентувати колекції українського взуття. В офлайн-магазинах до кінця року з 2000 позицій — від 100 до 300 будуть вітчизняного виробництва. Які бренди взуття будуть представлені. Сергій Бадрітдінов повідомив, що в першу чергу увагу звертали на якість продукції і конкурентну ціну. Також у постачальника повинно бути достатньо виробничих потужностей, щоб вчасно забезпечувати магазини товаром. Крім того, у компанії перевіряють наявність необхідних документів, санітарно-епідеміологічного висновку і, зважають на те, наскільки компанія хоче працювати з лідером з продажу взyття в Україні. Нині з INTERTOP тепер працюють кілька партнерів по проекту Made in Ukraine, які вже показують хороші результати продажів: харківська фабрика Emmelie Delage, фабрики з Броварів Passio Lux Stile і Bistfor, Stepter зі Львова і Gem (Київ). Найближчим часом в магазинах також з’являться бренди Madiro, Ан-Юс (Львів), Mioparenti (Дніпро), Gamma (Дніпро), Papuchi (Львів), Viko (Дніпро). Замовлення взуття у великих міжнародних брендів зазвичай потрібно робити за півроку, потім ще витрачати час на доставку. Вітчизняна взуття швидше виробляється, на її ціну не впливають митні витрати, а також простіша логістика.. . .
Реклама 👇 Замовити

Наразі вибрали 7 магазинів, в яких можна найкраще презентувати колекції українського взуття. В офлайн-магазинах до кінця року з 2000 позицій — від 100 до 300 будуть вітчизняного виробництва.

Які бренди взуття будуть представлені

Сергій Бадрітдінов повідомив, що в першу чергу увагу звертали на якість продукції і конкурентну ціну. Також у постачальника повинно бути достатньо виробничих потужностей, щоб вчасно забезпечувати магазини товаром. Крім того, у компанії перевіряють наявність необхідних документів, санітарно-епідеміологічного висновку і, зважають на те, наскільки компанія хоче працювати з лідером з продажу взyття в Україні. Нині з INTERTOP тепер працюють кілька партнерів по проекту Made in Ukraine, які вже показують хороші результати продажів: харківська фабрика Emmelie Delage, фабрики з Броварів Passio Lux Stile і Bistfor, Stepter зі Львова і Gem (Київ). Найближчим часом в магазинах також з’являться бренди Madiro, Ан-Юс (Львів), Mioparenti (Дніпро), Gamma (Дніпро), Papuchi (Львів), Viko (Дніпро).

Замовлення взуття у великих міжнародних брендів зазвичай потрібно робити за півроку, потім ще витрачати час на доставку. Вітчизняна взуття швидше виробляється, на її ціну не впливають митні витрати, а також простіша логістика.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: