fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Adobe надасть банкам свою платформу штучного інтелекту

Adobe nadasť bankam svoju platformu štučnogo intelektu
2016 року програмний гігант вперше представив свою платформу Adobe Sensei. Adobe заявила, що банки зможуть використовувати Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів
2016 roku programnyj gigant vperše predstavyv svoju platformu Adobe Sensei. Adobe zajavyla, ščo banky zmožuť vykorystovuvaty Sensei, ščob dopomogty vyjavyty tendenciї v danyh ta adaptuvaty pevni produkty dlja klijentiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтак Adobe дозволить банкам використовувати свою платформу штучного інтелекту та технологію машинного навчання для здійснення маркетингової аналітики та автоматичної персоналізації для клієнтів. Як банки використовуватимуть платформу Adobe. Компанія заявила, що банки зможуть користуватися Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів. Sensei буде використовувати визначення аномалій для пошуку проблем продуктивності банку. Крім того, платформа буде в нагоді для персоналізації порядку показу товарів та послуг на сайті банківських установ у відповідності з інтересами окремих користувачів. Клієнтами компанії вже стали американські гіганти Citi U.S. Bank, європейські HSBC, BNP Paribas, Barclays, Royal Bank of Scotland та UBS. Штучний інтелект та машинне навчання зможуть допомогти банкам побачити в їх даних те, чого не можна виявити людині вручну.. Крістофер Янг. директор стратегії індустрії фінансових послуг в Adobe.
Реклама 👇 Замовити

Відтак Adobe дозволить банкам використовувати свою платформу штучного інтелекту та технологію машинного навчання для здійснення маркетингової аналітики та автоматичної персоналізації для клієнтів.

Як банки використовуватимуть платформу Adobe

Компанія заявила, що банки зможуть користуватися Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів. Sensei буде використовувати «визначення аномалій» для пошуку проблем продуктивності банку. Крім того, платформа буде в нагоді для персоналізації порядку показу товарів та послуг на сайті банківських установ у відповідності з інтересами окремих користувачів. Клієнтами компанії вже стали американські гіганти Citi U.S. Bank, європейські HSBC, BNP Paribas, Barclays, Royal Bank of Scotland та UBS.

Штучний інтелект та машинне навчання зможуть допомогти банкам побачити в їх даних те, чого не можна виявити людині вручну.

Крістофер Янг, директор стратегії індустрії фінансових послуг в Adobe

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: