Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Adobe надасть банкам свою платформу штучного інтелекту

Adobe nadasť bankam svoju platformu štučnogo intelektu

Минулого року програмний гігант вперше представив свою платформу Adobe Sensei, яка тепер використовуватиметься у всьому асортименті. Adobe заявила, що банки зможуть використовувати Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів
Mynulogo roku programnyj gigant vperše predstavyv svoju platformu Adobe Sensei, jaka teper vykorystovuvatymeťsja u vśomu asortymenti. Adobe zajavyla, ščo banky zmožuť vykorystovuvaty Sensei, ščob dopomogty vyjavyty tendenciї v danyh ta adaptuvaty pevni produkty dlja klijentiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтак, Adobe дозволить банкам використовувати свою платформу штучного інтелекту та технологію машинного навчання для здійснення маркетингової аналітики та автоматичної персоналізації для клієнтів. Як банки використовуватимуть платформу Adobe Adobe заявила, що банки зможуть використовувати Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів. Sensei буде використовувати «визначення аномалій» для пошуку проблем продуктивності банку. Крім того, платформа буде використовуватись для персоналізації порядку показу товарів та послуг на веб-сайті банку у відповідності з інтересами окремих користувачів. Клієнтами компанії вже стали американські гіганти Citi U.S. Bank, європейські HSBC, BNP Paribas, Barclays, Royal Bank of Scotland та UBS.

Відтак, Adobe дозволить банкам використовувати свою платформу штучного інтелекту та технологію машинного навчання для здійснення маркетингової аналітики та автоматичної персоналізації для клієнтів.

Як банки використовуватимуть платформу Adobe

Adobe заявила, що банки зможуть використовувати Sensei, щоб допомогти виявити тенденції в даних та адаптувати певні продукти для клієнтів. Sensei буде використовувати «визначення аномалій» для пошуку проблем продуктивності банку. Крім того, платформа буде використовуватись для персоналізації порядку показу товарів та послуг на веб-сайті банку у відповідності з інтересами окремих користувачів. Клієнтами компанії вже стали американські гіганти Citi U.S. Bank, європейські HSBC, BNP Paribas, Barclays, Royal Bank of Scotland та UBS.

Штучний інтелект та машинне навчання зможуть допомогти банкам побачити в їх даних те, чого не можна виявити людині вручну.

Крістофер Янг, директор стратегії індустрії фінансових послуг в Adobe

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: