fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд виділить 500 млн грн на розвиток кінематографу

Urjad vydilyť 500 mln grn na rozvytok kinematografu
Уряд готовий посприяти формуванню та ухваленню законодавчих ініціатив, які дозволять створити систему підтримки кіно. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками української кіноіндустрії
Urjad gotovyj pospryjaty formuvannju ta uhvalennju zakonodavčyh iniciatyv, jaki dozvoljať stvoryty systemu pidtrymky kino. Pro ce skazav prem’jer-ministr Ukraїny Volodymyr Grojsman pid čas zustriči z predstavnykamy ukraїnśkoї kinoindustriї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Глава Уряду звернув увагу, що деякі законодавчі ініціативи з питань розвитку кінематографу вже напрацьовані і очікують свого обговорення в парламенті. Як планується розвивати кіновиробництво. За інформацією weche.info, наразі в Україні діють декілька міжнародних договорів та конвенцій в галузі розвитку та спільного виробництва кіно, зокрема з Францією та Ізраїлем. Ведуться консультації щодо підписання таких угод з Аргентиною та Китаєм, йде підготовка угоди з Канадою. Проект Закону України Про Державний бюджет України на 2018 рік передбачає видатки у розмірі 500 млн грн. За рахунок цих коштів планується профінансувати роботу над 80 фільмами. Нагадаємо, що українська кіноакадемія оголошує відкриття освітньої програми. Курс включає творчі зустрічі із відомими кінематографістами, майстер-класи на тему режисури документального та ігрового кіно, акторської майстерності, інноваційних технологій у кінобізнесі та побудови фестивальної стратегії фільму. Чого я хотів би добитися? Більшої прозорості процесу використання ресурсів. Для мене важливо, аби весь процес був прозорим, конкурентним і ефективним. Я підтримую розвиток кінематографу. І, думаю, ми знайдемо повне порозуміння в процесі підготовки проекту держбюджету — 2018 до другого читання.. Володимир Гройсман. премєр-міністр України.
Реклама 👇 Замовити

Глава Уряду звернув увагу, що деякі законодавчі ініціативи з питань розвитку кінематографу вже напрацьовані і очікують свого обговорення в парламенті.

Як планується розвивати кіновиробництво

За інформацією weche.info, наразі в Україні діють декілька міжнародних договорів та конвенцій в галузі розвитку та спільного виробництва кіно, зокрема з Францією та Ізраїлем. Ведуться консультації щодо підписання таких угод з Аргентиною та Китаєм, йде підготовка угоди з Канадою. Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачає видатки у розмірі 500 млн грн. За рахунок цих коштів планується профінансувати роботу над 80 фільмами. Нагадаємо, що українська кіноакадемія оголошує відкриття освітньої програмиУряд виділить 500 млн грн на розвиток кінематографу 1Українська кіноакадемія оголошує відкриття освітньої програми. Курс включає творчі зустрічі із відомими кінематографістами, майстер-класи на тему режисури документального та ігрового кіно, акторської майстерності, інноваційних технологій у кінобізнесі та побудови фестивальної стратегії фільму.

Чого я хотів би добитися? Більшої прозорості процесу використання ресурсів. Для мене важливо, аби весь процес був прозорим, конкурентним і ефективним. Я підтримую розвиток кінематографу. І, думаю, ми знайдемо повне порозуміння в процесі підготовки проекту держбюджету — 2018 до другого читання.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України

Теґи: кіно, уряд
Джерело: Фокус

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: