fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ПриватБанк» представив Paperless

«PryvatBank» predstavyv Paperless
«Папка24» — так раніше називався цей сервіс. Оскільки права на нього належали одному із екс-керівників банку, тепер сервіс перезапустили під новою назвою (хоча й використовує він ту ж open-source технологію)
«Papka24» — tak raniše nazyvavsja cej servis. Oskiľky prava na ńogo naležaly odnomu iz eks-kerivnykiv banku, teper servis perezapustyly pid novoju nazvoju (hoča j vykorystovuje vin tu ž open-source tehnologiju)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що являє собою цей сервіс. Paperless – сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі. За допомогою цього сайту клієнти ПриватБанку та представники малого і середнього бізнесу можуть підписувати за допомогою електронно-цифрового підпису та зберігати свої договори, акти та інші документи в електронній, а не паперовій формі. Вся робота сервісу цілком відповідає вимогам чинного в Україні законодавства та діловодства. Чим Paperless кращий за паперові документи. Серед основних переваг сервісу представники банку називають можливість мінімізувати витрати часу, спростити документообіг подібно до надсилання електронних листів, структурування та надійний захист електронних документів. Як підписати документ з контрагентом через Paperless. Для документообігу достатньо завантажити готовий файл документу, підписати його своїм ключем електронно-цифрового підпису та зазначити e-mail вашого контрагента. Той отримає повідомлення про те, що йому надійшов підписаний документ. Контрагент теж підписує документ, про що автор документу отримує сповіщення. При цьому всі документи будуть доступні в електронному сховищі для перегляду, друку чи надсилання в державні чи комерційні установи й організації. Раніше ми розповіли вам про нові починання від ПриватБанку.
Реклама 👇 Замовити

Що являє собою цей сервіс

Paperless – сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі. За допомогою цього сайту клієнти «ПриватБанку» та представники малого і середнього бізнесу можуть підписувати за допомогою електронно-цифрового підпису та зберігати свої договори, акти та інші документи в електронній, а не паперовій формі. Вся робота сервісу цілком відповідає вимогам чинного в Україні законодавства та діловодства.

Чим Paperless кращий за паперові документи

Серед основних переваг сервісу представники банку називають можливість мінімізувати витрати часу, спростити документообіг подібно до надсилання електронних листів, структурування та надійний захист електронних документів.

Як підписати документ з контрагентом через Paperless

Для документообігу достатньо завантажити готовий файл документу, підписати його своїм ключем електронно-цифрового підпису та зазначити e-mail вашого контрагента. Той отримає повідомлення про те, що йому надійшов підписаний документ. Контрагент теж підписує документ, про що автор документу отримує сповіщення. При цьому всі документи будуть доступні в електронному сховищі для перегляду, друку чи надсилання в державні чи комерційні установи й організації.

Раніше ми розповіли вам про нові починання«ПриватБанк» представив Paperless 1«ПриватБанк» восени запустить сервіс електронної фінзвітності для юросіб від «ПриватБанку».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: