Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці з Go To-U пройшли до Climate Launchpad

Ukraїnci z Go To-U projšly do Climate Launchpad

Українська команда, що розробляє платформу для власників зарядних станцій для електромобілів, пройшла у фінальну частину міжнародного змагання «зелених» технологічних стартапів. Тепер на них чекає акселерація
Ukraїnśka komanda, ščo rozrobljaje platformu dlja vlasnykiv zarjadnyh stancij dlja elektromobiliv, projšla u finaľnu častynu mižnarodnogo zmagannja «zelenyh» tehnologičnyh startapiv. Teper na nyh čekaje akseleracija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про проект Go To-U працює над платформою, що має поєднати представників бізнесу, котрі володіють зарядними станціями. Українська команда стала учасниками міжнародного конкурсу Climate Launchpad. Загалом вони змагалися із 105 командами з 35 держав. Українці потрапили до ТОП-10 зі своєю ідеєю. Компанія займається укладанням партнерських угод із ресторанами, готелями, установами та закладами, котрі встановлюють зарядні станції для електромобілів власним коштом. Стартап забезпечуватиме власникам таких станцій просування через спеціальний додаток. У ньому усі станції відображаються на карті для автовласників. Які можливості відкриваються перед українським стартапом Команда Go To-U стала учасниками акселерації Climate-KIC. Вона дає змогу працювати над пошуком клієнтів, масштабуванням та виходом на нові ринки в рамках обраної бізнес-моделі упродовж півтора років в рамках ґрантового фінансування. Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні на 25% зросте відновлювана енергетика.
Олександр Мельник
20.10.2017,21:02
0
Назар Шимоне-Давіда

Що варто знати про проект

Go To-U працює над платформою, що має поєднати представників бізнесу, котрі володіють зарядними станціями. Українська команда стала учасниками міжнародного конкурсу Climate Launchpad. Загалом вони змагалися із 105 командами з 35 держав. Українці потрапили до ТОП-10 зі своєю ідеєю.

Компанія займається укладанням партнерських угод із ресторанами, готелями, установами та закладами, котрі встановлюють зарядні станції для електромобілів власним коштом. Стартап забезпечуватиме власникам таких станцій просування через спеціальний додаток. У ньому усі станції відображаються на карті для автовласників.

Які можливості відкриваються перед українським стартапом

Команда Go To-U стала учасниками акселерації Climate-KIC. Вона дає змогу працювати над пошуком клієнтів, масштабуванням та виходом на нові ринки в рамках обраної бізнес-моделі упродовж півтора років в рамках ґрантового фінансування.

Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні на 25% зросте відновлювана енергетика.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: