fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці з Go To-U пройшли до Climate Launchpad

Ukraїnci z Go To-U projšly do Climate Launchpad
Українська команда, що розробляє платформу для власників зарядних станцій для електромобілів, пройшла у фінальну частину міжнародного змагання «зелених» технологічних стартапів. Тепер на них чекає акселерація
Ukraїnśka komanda, ščo rozrobljaje platformu dlja vlasnykiv zarjadnyh stancij dlja elektromobiliv, projšla u finaľnu častynu mižnarodnogo zmagannja «zelenyh» tehnologičnyh startapiv. Teper na nyh čekaje akseleracija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про проект. Розвиток ринку послуг та інфраструктури для електромобілів у Європі набирає оберти. Український стартап пропонує рішення для власників електромобілів — і цю пропозицію не залишили без уваги на міжнародному рівні. Команда українського стартапу Go To-U працює над платформою, що має поєднати представників бізнесу, котрі володіють зарядними станціями. Українська команда стала учасниками міжнародного конкурсу Climate Launchpad. Загалом українські програмісти, інженери та менеджери змагалися із 105 командами з 35 держав. Українці потрапили до ТОП-10 зі своєю ідеєю. Компанія займається укладанням партнерських угод із ресторанами, готелями, установами та закладами. Вони мають змогу встановити зарядні станції для електромобілів власним коштом. Стартап забезпечуватиме власникам таких станцій просування через спеціальний додаток. У ньому усі станції відображаються на карті для автовласників. На часі дізнатися, що дасть їм участь у програмі та як надалі розвиватиметься цей український стартап. Які можливості відкриваються перед українським стартапом. Команда стартапу Go To-U стала учасниками акселерації, котра носить назву Climate-KIC. Вона дає змогу працювати над пошуком клієнтів, масштабуванням та виходом на нові ринки в рамках обраної бізнес-моделі упродовж півтора років в рамках ґрантового фінансування. Саме ці її можливості українці і мають намір використати, ставши її учасниками. Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні на 25% зросте відновлювана енергетика.
20.10.2017,21:02
0
Назар Шимоне-Давіда
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про проект

Розвиток ринку послуг та інфраструктури для електромобілів у Європі набирає оберти. Український стартап пропонує рішення для власників електромобілів — і цю пропозицію не залишили без уваги на міжнародному рівні. Команда українського стартапу Go To-U працює над платформою, що має поєднати представників бізнесу, котрі володіють зарядними станціями. Українська команда стала учасниками міжнародного конкурсу Climate Launchpad. Загалом українські програмісти, інженери та менеджери змагалися із 105 командами з 35 держав. Українці потрапили до ТОП-10 зі своєю ідеєю.

Компанія займається укладанням партнерських угод із ресторанами, готелями, установами та закладами. Вони мають змогу встановити зарядні станції для електромобілів власним коштом. Стартап забезпечуватиме власникам таких станцій просування через спеціальний додаток. У ньому усі станції відображаються на карті для автовласників. На часі дізнатися, що дасть їм участь у програмі та як надалі розвиватиметься цей український стартап.

Які можливості відкриваються перед українським стартапом

Команда стартапу Go To-U стала учасниками акселерації, котра носить назву Climate-KIC. Вона дає змогу працювати над пошуком клієнтів, масштабуванням та виходом на нові ринки в рамках обраної бізнес-моделі упродовж півтора років в рамках ґрантового фінансування. Саме ці її можливості українці і мають намір використати, ставши її учасниками.

Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні на 25% зростеУкраїнці з Go To-U пройшли до Climate Launchpad 1В Україні на 25% зросте відновлювана енергетика відновлювана енергетика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: