Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці планують залучити $20 тис на Kickstarter для ігрового контролера

Ukraїnci planujuť zalučyty $20 tys na Kickstarter dlja igrovogo kontrolera

Команда київських розробників Raccoon.World оголосила про початок кампанії на Kickstarter
Komanda kyїvśkyh rozrobnykiv Raccoon.World ogolosyla pro počatok kampaniї na Kickstarter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заявлений проект — Raccoon.Clip — це універсальний ігровий пристрій, який працює як з додатками доповненої та віртуальної реальності для мобільних пристроїв, так і з класичними відеоіграми. Користуватися цим контролером досить просто. Детальніше про користування контролером Raccoon.Clip. Це — маленький ґаджет, який гравець може зафіксувати на будь-яку руку. Пристрій да змогу контролювати ігровий процес рухами та натисканням на кнопки. Його просто потрібно підключити через Bluetooth, одноразово провести налаштування протягом 30 сек — і починати грати. Заявлена ​​вартість пристрою на Kickstarter становить $49. Що отримають бекери за результатами фондування. Всі, хто зробить внесок у кампанію, навесні 2018 року отримають власний контролер. Із вересня наступного року заплановано вихід на світовий ринок. Загальна сума, яку планують залучити розробники, сягає щонайменше $20 тис. Долучитися до кампанії фондування можна на сторінці Kickstarter.

Заявлений проект — Raccoon.Clip — це універсальний ігровий пристрій, який працює як з додатками доповненої та віртуальної реальності для мобільних пристроїв, так і з класичними відеоіграми. Користуватися цим контролером досить просто.

Детальніше про користування контролером Raccoon.Clip

Це — маленький ґаджет, який гравець може зафіксувати на будь-яку руку. Пристрій да змогу контролювати ігровий процес рухами та натисканням на кнопки. Його просто потрібно підключити через Bluetooth, одноразово провести налаштування протягом 30 сек — і починати грати. Заявлена ​​вартість пристрою на Kickstarter становить $49.

Що отримають бекери за результатами фондування

Всі, хто зробить внесок у кампанію, навесні 2018 року отримають власний контролер. Із вересня наступного року заплановано вихід на світовий ринок. Загальна сума, яку планують залучити розробники, сягає щонайменше $20 тис. Долучитися до кампанії фондування можна на сторінці Kickstarter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: