fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Аеропорт «Київ» встановив кіоски самостійної реєстрації на рейси

Aeroport «Kyїv» vstanovyv kiosky samostijnoї rejestraciї na rejsy
Міжнародний аеропорт «Київ» встановив в залі вильоту міжнародного терміналу кіоски самостійної реєстрації на рейси. Для реєстрації потрібен тільки паспорт
Mižnarodnyj aeroport «Kyїv» vstanovyv v zali vyľotu mižnarodnogo terminalu kiosky samostijnoї rejestraciї na rejsy. Dlja rejestraciї potriben tiľky pasport
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток інфраструктури українських летовищ передбачає появу нових технологічних рішень. Зокрема, нові способи реєстрації на рейс запускають на одному із столичних летовищ. Кіоски дозволяють пройти онлайн-реєстрацію та отримати роздрукований посадковий талон. Як відзначає адміністрація київського аеропорту в Жулянах, загалом ця процедура займає не більше 1,5 хв. На часі дізнатися більше про те, як можна скористатися самостійною реєстрацією і чи скоро чекати на неї в інших українських аеропортах. Докладніше про нововведення. Скористатися послугою онлайн-реєстрації в Жулянах поки що можуть тільки пасажири двох авіакомпаній — польського національного перевізника LOT і азербайджанського лоукостера Buta Airways. Згодом число авіакомпаній, які нададуть пасажирам можливість пройти реєстрацію в кіоску, збільшиться. На це сподіваються в адміністрації аеропорту. Нагадаємо, що Одеський аеропорт отримає 500 млн грн на реконструкцію. Проект реконструкції вже розпочали. Він включає будівництво нового термінального комплексу та нової злітно-посадкової смуги. Аеропорти Херсона та Одеси потребують реконструкції злітно-посадкової смуги, щоб туди могли зайти лоукост-компанії. В 2018 році в рамках державної програми Одеський аеропорт повинен отримати 1 млрд 170 млн грн, каже керівництво міста. Новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса стане майданчиком для успішного розвитку бізнесу, дозволить збільшити транзитні пасажиропотоки та вантажні перевезення за основними напрямками, кажуть представники міської влади Одеси. Проект реконструкції вже розпочали. Він включає будівництво нового термінального комплексу та нової злітно-посадкової смуги летовища.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток інфраструктури українських летовищ передбачає появу нових технологічних рішень. Зокрема, нові способи реєстрації на рейс запускають на одному із столичних летовищ. Кіоски дозволяють пройти онлайн-реєстрацію та отримати роздрукований посадковий талон. Як відзначає адміністрація київського аеропорту в Жулянах, загалом ця процедура займає не більше 1,5 хв. На часі дізнатися більше про те, як можна скористатися самостійною реєстрацією і чи скоро чекати на неї в інших українських аеропортах.

Докладніше про нововведення

Скористатися послугою онлайн-реєстрації в Жулянах поки що можуть тільки пасажири двох авіакомпаній — польського національного перевізника LOT і азербайджанського лоукостера Buta Airways. Згодом число авіакомпаній, які нададуть пасажирам можливість пройти реєстрацію в кіоску, збільшиться. На це сподіваються в адміністрації аеропорту.

Нагадаємо, що Одеський аеропорт отримаєАеропорт «Київ» встановив кіоски самостійної реєстрації на рейси 1Одеський аеропорт отримає 500 млн грн на реконструкцію 500 млн грн на реконструкцію. Проект реконструкції вже розпочали. Він включає будівництво нового термінального комплексу та нової злітно-посадкової смуги. Аеропорти Херсона та Одеси потребують реконструкції злітно-посадкової смуги, щоб туди могли зайти лоукост-компаніїАеропорт «Київ» встановив кіоски самостійної реєстрації на рейси 2До 10 українських аеропортів готові приймати лоукостерів. В 2018 році в рамках державної програми Одеський аеропорт повинен отримати 1 млрд 170 млн грн, каже керівництво міста. Новий термінал Міжнародного аеропорту «Одеса» стане майданчиком для успішного розвитку бізнесу, дозволить збільшити транзитні пасажиропотоки та вантажні перевезення за основними напрямками, кажуть представники міської влади Одеси. Проект реконструкції вже розпочали. Він включає будівництво нового термінального комплексу та нової злітно-посадкової смуги летовища.

Джерело: ЦТС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: