fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рекламний щит нового типу показали у Британії

Reklamnyj ščyt novogo typu pokazaly u Brytaniї
Екран компанії Landsec площею 790 м² може демонструвати 281 трлн різних кольорів. Роздільна здатність складає 11 млн пікселів
Ekran kompaniї Landsec ploščeju 790 m² može demonstruvaty 281 trln riznyh koľoriv. Rozdiľna zdatnisť skladaje 11 mln pikseliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рекламний щит, встановлений у знаменному цирку Picadilly Circus в Лондоні, буде спостерігати за людьми і автомобілями для відображення цільової реклами. На часі дізнатися більше про те, як працює новітня рекламна розробка. Детальніше про рекламний екран нового типу. Компанія, яка володіє екраном, каже, що у неї є технологія розпізнавання, на яку впливають люди і речі навколо неї, дозволяючи рекламі краще орієнтуватися на місцевих глядачів. Landsec застосовує приховані камери. Вони будуть аналізувати марку, модель і колір автомобілів, які рухаються, а також вік, стать і навіть настрій пішоходів. Завдяки цьому він зможе налаштувати рекламу для місцевої аудиторії. Нагадаємо, що у 2017 році витрати на рекламу в мобільних додатках досягли $45,3 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Рекламний щит, встановлений у знаменному цирку Picadilly Circus в Лондоні, буде спостерігати за людьми і автомобілями для відображення цільової реклами. На часі дізнатися більше про те, як працює новітня рекламна розробка.

Детальніше про рекламний екран нового типу

Компанія, яка володіє екраном, каже, що у неї є технологія розпізнавання, на яку впливають люди і речі навколо неї, дозволяючи рекламі краще орієнтуватися на місцевих глядачів. Landsec застосовує приховані камери. Вони будуть аналізувати марку, модель і колір автомобілів, які рухаються, а також вік, стать і навіть настрій пішоходів. Завдяки цьому він зможе налаштувати рекламу для місцевої аудиторії. Нагадаємо, що у 2017 році витрати на рекламуРекламний щит нового типу показали у Британії 1Рекламу в мобільних додатках придбали на $45,3 млрд в мобільних додатках досягли $45,3 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: