fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Голова Мінфіну: Криптовалюти не заборонені в Україні

Golova Minfinu: Kryptovaljuty ne zaboroneni v Ukraїni
Статус криптовалюти в Україні не визначений законодавством, але це не означає, що криптовалюта заборонена, вважає міністр фінансів Олександр Данилюк. Про це міністр написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook
Status kryptovaljuty v Ukraїni ne vyznačenyj zakonodavstvom, ale ce ne označaje, ščo kryptovaljuta zaboronena, vvažaje ministr finansiv Oleksandr Danyljuk. Pro ce ministr napysav na svoїj storinci v socmereži Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На щорічних зборах Міжнародного валютного фонду та Світового банку в Вашингтоні підіймалися питання фінансових технологій. Тут провідні економісти та представники бізнесу зі всього світу обговорили виклики, які постають перед їхніми країнами та світовою економікою в цілому. На часі дізнатися більше про результати зустрічі. Криптовалюти та що з ними робити. Міністр нагадав, що уряд разом з Національним банком та іншими регуляторами фінансового ринку із залученням експертів працює над тим, щоби досліджувати природу криптовалюти. Дослідження потрібне, аби сформувати позицію з відповідного регулювання в Україні. Раніше в Національному банку України заявляли, що Bitcoin не потрапляє під визначення валюти. Але при цьому майнінг не є порушенням українського законодавства. Bitcoin є однією з найпопулярніших альтернатив традиційним валют, яку часто називають криптовалютой або віртуальною валютою. Криптовалюту можуть використовувати для оплати товарів або послуг у продавців, готових їх брати. Валюта не має єдиного емісійного центру, а її випуск може бути проведено випадковим чином будь-яким клієнтом системи за допомогою використання обчислювальних потужностей електронного обладнання для підтримки роботи системи. На сьогоднішній день у світі існує понад 1100 криптовалют, загальна капіталізація цього ринку — 133 мільярдів доларів. Нагадаємо, що нещодавно вартість Bitcoin досягла нового рекордного значення. Цілком можливо, що інвестори закуповують BTC з надією отримати еквівалентну кількість альтернативного біткойна, як це було в серпні поточного року.
Реклама 👇 Замовити

На щорічних зборах Міжнародного валютного фонду та Світового банку в Вашингтоні підіймалися питання фінансових технологій. Тут провідні економісти та представники бізнесу зі всього світу обговорили виклики, які постають перед їхніми країнами та світовою економікою в цілому. На часі дізнатися більше про результати зустрічі.

Криптовалюти та що з ними робити

Міністр нагадав, що уряд разом з Національним банком та іншими регуляторами фінансового ринку із залученням експертів працює над тим, щоби досліджувати природу криптовалюти. Дослідження потрібне, аби сформувати позицію з відповідного регулювання в УкраїніГолова Мінфіну: Криптовалюти не заборонені в Україні 1Українські юристи почали приймати Bitcoin в якості оплати за послуги. Раніше в Національному банку України заявляли, що Bitcoin не потрапляє під визначення валюти. Але при цьому майнінг не є порушенням українського законодавства. Bitcoin є однією з найпопулярніших альтернатив традиційним валют, яку часто називають криптовалютой або віртуальною валютою. Криптовалюту можуть використовувати для оплатиГолова Мінфіну: Криптовалюти не заборонені в Україні 2В одному з київських кафе можна сплатити Bitcoin товарів або послуг у продавців, готових їх брати. Валюта не має єдиного емісійного центру, а її випуск може бути проведено випадковим чином будь-яким клієнтом системи за допомогою використання обчислювальних потужностей електронного обладнання для підтримки роботи системи. На сьогоднішній день у світі існує понад 1100 криптовалют, загальна капіталізація цього ринку — 133 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що нещодавно вартість BitcoinГолова Мінфіну: Криптовалюти не заборонені в Україні 3Вартість Bitcoin досягла нового рекорду досягла нового рекордного значення. Цілком можливо, що інвестори закуповують BTC з надією отримати еквівалентну кількість альтернативного біткойна, як це було в серпніГолова Мінфіну: Криптовалюти не заборонені в Україні 4Bitcoin Cash зросла до рекордних $996 поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: