fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Альфа-банк» проводить всеукраїнський fintech-конкурс

«Aľfa-bank» provodyť vseukraїnśkyj fintech-konkurs
Мрієте реалізувати свій проект для мільйонів людей і вплинути на банківську сферу? Тоді вас зацікавить конкурс під назвою «Перший digital банк», який проводять «Альфа-банк» і Reactor.ua
Mrijete realizuvaty svij proekt dlja miľjoniv ljudej i vplynuty na bankivśku sferu? Todi vas zacikavyť konkurs pid nazvoju «Peršyj digital bank», jakyj provodjať «Aľfa-bank» i Reactor.ua
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс покликаний зібрати кращі команди, які отримають запрошення на День пітчінґу ідей 15 листопада для громадського обговорення та презентації проектів перед майбутніми клієнтами, представниками корпорацій та експертами з fintech-сфери. Як відбуватиметься конкурс. Цілі і завдання конкурсу передбачають пошук технологічних команд і незалежних експертів, які мають ідеї і напрацювання зі створення digital-банку. Учасниками конкурсу можуть бути юридичні особи (резиденти і нерезиденти України), а також фізичні особи, які досягли 18 років. Допускається як колективна участь, так і індивідуальна. Зокрема, для конкурсу підійдуть люди зі знаннями на стику фінансів, інновацій, психології та маркетингу — а також усі, хто володіє дизайнерським мисленням та розвиненою емпатією і прагнуть створити те, чого ще немає в українському fintech-секторі. Що потрібно, аби стати учасником. Конкурс надає можливість отримати фінансування, експертизу та керування ризиками від Альфа-банку. Для участі слід заповнити заявку за посиланням. До завершення збору пропозицій залишилося 12 днів.
Реклама 👇 Замовити

Конкурс покликаний зібрати кращі команди, які отримають запрошення на День пітчінґу ідей 15 листопада для громадського обговорення та презентації проектів перед майбутніми клієнтами, представниками корпорацій та експертами з fintech-сфери.

Як відбуватиметься конкурс

Цілі і завдання конкурсу передбачають пошук технологічних команд і незалежних експертів, які мають ідеї і напрацювання зі створення digital-банку.

Учасниками конкурсу можуть бути юридичні особи (резиденти і нерезиденти України), а також фізичні особи, які досягли 18 років. Допускається як колективна участь, так і індивідуальна. Зокрема, для конкурсу підійдуть люди зі знаннями на стику фінансів, інновацій, психології та маркетингу — а також усі, хто володіє дизайнерським мисленням та розвиненою емпатією і прагнуть створити те, чого ще немає в українському fintech-секторі.

Що потрібно, аби стати учасником

Конкурс надає можливість отримати фінансування, експертизу та керування ризиками від «Альфа-банку». Для участі слід заповнити заявку за посиланням. До завершення збору пропозицій залишилося 12 днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: