fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стів Возняк запустив онлайн-платформу Woz U для подолання кадрових проблем

Stiv Voznjak zapustyv onlajn-platformu Woz U dlja podolannja kadrovyh problem
Співзасновник Apple, котрий нещодавно відвідав Київ, запустив власну цифрову освітню платформу. У планах — вплинути на якісний бік комунікацій та освіти, а також підготовка викладачів, котрі відповідатимуть реаліям XXI століття
Spivzasnovnyk Apple, kotryj neščodavno vidvidav Kyїv, zapustyv vlasnu cyfrovu osvitnju platformu. U planah — vplynuty na jakisnyj bik komunikacij ta osvity, a takož pidgotovka vykladačiv, kotri vidpovidatymuť realijam XXI stolittja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про освітню платформу від Стіва Возняка. Співзасновник однієї із найвідоміших компаній світу вирішив займатися освітніми ініціативами. Для цього він оголосив про створення цифрової платформи Woz U. Вона має подолати проблеми пошуку та працевлаштування кадрів у сфері технологічних індустрій. Поки що йдеться лише про ринок США. Woz U має на меті пришвидшити пошук людей та їхню підготовку для того, аби вони могли доволі швидко ставати розробниками та технічними фахівцями для нової генерації компаній та стартапів. Розпочинається проект з онлайн-платформи. Проте згодом у 30 містах у Сполучених Штатах та в різних країнах світу з’являться освітні кампуси для студентів. За словами Стіва Возняка, проект має на меті включити до технологічних індустрій нових людей без потреби витрачати роки та вганяти себе і свої родини у довгострокові борги. Платформа має на меті продемонструвати, що долучення до IT та наукомістких і технологічних індустрій доступне кожному. Чим займатиметься команда платформи. У Woz U створили мобільний додаток для підбирання індустрій та сфер діяльності, що найліпше пасують студентам. Зараз платформа навчатиме фахівців технічної підтримки та розробників. У найближчому майбутньому додадуть також навчання на фахівців із роботи з даними, розробників мобільних додатків та спеціалістів із кібербезпеки. Всі програми на платформі охоплюють найновіші технології та навички, що потрібні для технічних працівників. Woz U буде інкорпоровано у різні формати співпраці з компаніями, стартапами та програмами підтримки молодих працівників. Також передбачено запуск акселераційної програми для талановитих студентів. Докладніше про все можна дізнатися на сайті освітньої платформи Стіва Возняка.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про освітню платформу від Стіва Возняка

Співзасновник однієї із найвідоміших компаній світу вирішив займатися освітніми ініціативами. Для цього він оголосив про створення цифрової платформи Woz U. Вона має подолати проблеми пошуку та працевлаштування кадрів у сфері технологічних індустрій. Поки що йдеться лише про ринок США.

Woz U має на меті пришвидшити пошук людей та їхню підготовку для того, аби вони могли доволі швидко ставати розробниками та технічними фахівцями для нової генерації компаній та стартапів. Розпочинається проект з онлайн-платформи. Проте згодом у 30 містах у Сполучених Штатах та в різних країнах світу з’являться освітні кампуси для студентів. За словами Стіва Возняка, проект має на меті включити до технологічних індустрій нових людей без потреби витрачати роки та вганяти себе і свої родини у довгострокові борги. Платформа має на меті продемонструвати, що долучення до IT та наукомістких і технологічних індустрій доступне кожному.

Чим займатиметься команда платформи

У Woz U створили мобільний додаток для підбирання індустрій та сфер діяльності, що найліпше пасують студентам. Зараз платформа навчатиме фахівців технічної підтримки та розробників. У найближчому майбутньому додадуть також навчання на фахівців із роботи з даними, розробників мобільних додатків та спеціалістів із кібербезпеки. Всі програми на платформі охоплюють найновіші технології та навички, що потрібні для технічних працівників.

Woz U буде інкорпоровано у різні формати співпраці з компаніями, стартапами та програмами підтримки молодих працівників. Також передбачено запуск акселераційної програми для талановитих студентів. Докладніше про все можна дізнатися на сайті освітньої платформи Стіва Возняка.

Джерело: BusinessWire

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: