fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова Пошта» до кінця 2017-го має намір розширити доставку з Європи

«Nova Pošta» do kincja 2017-go maje namir rozšyryty dostavku z Jevropy
«Нова Пошта Інтернешнл» уклала партнерську угоду з міжнародним перевізником DPDgroup про ексклюзивне взаємне представництво. Ця співпраця, твердять у компанії, має позитивно вплинути на зручність отримання відправлень з країн Європи
«Nova Pošta Internešnl» uklala partnerśku ugodu z mižnarodnym pereviznykom DPDgroup pro ekskljuzyvne vzajemne predstavnyctvo. Cja spivpracja, tverdjať u kompaniї, maje pozytyvno vplynuty na zručnisť otrymannja vidpravleń z kraїn Jevropy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться внаслідок партнерської співпраці. На цей час Нова Пошта та експрес-перевізник працюють над запровадженням спільних послуг із доставлення міжнародних вантажів з високою якістю та доступними цінами на послуги, що надаватимуться. Оновлення послуг для клієнтів компаній відбудеться до кінця 2017 року. Зокрема працюватиме адресне доставлення вантажів до 30 кг з України до Європи та палетованих вантажів в обох напрямках. Планують компанії створити й кур’єрські відправлення з країн Європи до України. За умовами укладеного договору про партнерство у 2018 році мережа понад 2,3 тис відділень Нова Пошта та понад 28 тис точок DPDgroup у Європі будуть інтегровані між собою. Це зробить відправлення та отримання вантажів між Україною та Європою ще доступнішими. За словами Поля-Марі Шаванна, президента GeoPost/DPDgroup, такий крок позитивно вплине на перспективи розвитку міжнародних відправлень в Україні та на доступність українського ринку для європейських підприємців і громадян. Що варто знати про DPDgroup. Це — друга за розміром міжнародна мережа доставки відправлень у Європі, котра крім класичних послуг перевізника, надає можливість відстеження відправлень у режимі реального часу, обслуговуючи щодоби 4 млн відправлених товарів у понад 230 країн. Основними брендами на міжнародному ринку є DPD, Chronopost та SEUR. Мережа DPDgroup входить до складу GeoPost, чий обсяг продажів у 2017 році склав €6,2 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться внаслідок партнерської співпраці

На цей час «Нова Пошта» та експрес-перевізник працюють над запровадженням спільних послуг із доставлення міжнародних вантажів з високою якістю та доступними цінами на послуги, що надаватимуться. Оновлення послуг для клієнтів компаній відбудеться до кінця 2017 року. Зокрема працюватиме адресне доставлення вантажів до 30 кг з України до Європи та палетованих вантажів в обох напрямках. Планують компанії створити й кур’єрські відправлення з країн Європи до України.

За умовами укладеного договору про партнерство у 2018 році мережа понад 2,3 тис відділень «Нова Пошта» та понад 28 тис точок DPDgroup у Європі будуть інтегровані між собою. Це зробить відправлення та отримання вантажів між Україною та Європою ще доступнішими.

За словами Поля-Марі Шаванна, президента GeoPost/DPDgroup, такий крок позитивно вплине на перспективи розвитку міжнародних відправлень в Україні та на доступність українського ринку для європейських підприємців і громадян.

Що варто знати про DPDgroup

Це — друга за розміром міжнародна мережа доставки відправлень у Європі, котра крім класичних послуг перевізника, надає можливість відстеження відправлень у режимі реального часу, обслуговуючи щодоби 4 млн відправлених товарів у понад 230 країн. Основними брендами на міжнародному ринку є DPD, Chronopost та SEUR. Мережа DPDgroup входить до складу GeoPost, чий обсяг продажів у 2017 році склав €6,2 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: