fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Швейцарія скасовують подвійне оподаткування

Ukraїna ta Švejcarija skasovujuť podvijne opodatkuvannja
Слідом за угодами з Британією та Туреччиною, Україна і Швейцарія домовилися про внесення змін в Угоду про усунення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень
Slidom za ugodamy z Brytanijeju ta Tureččynoju, Ukraїna i Švejcarija domovylysja pro vnesennja zmin v Ugodu pro usunennja podvijnogo opodatkuvannja ta poperedžennja podatkovyh uhyleń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках зустрічі міністра фінансів України Олександра Данилюка з міністром фінансів Швейцарії Або Мауером, сторони обговорювали й інші аспекти двостороннього співробітництва. Україна і Швейцарія домовилися про внесення змін в Угоду про усунення подвійного оподаткування. Умови домовленостей. Одне із ключових питань, яке обговорили на зустрічі — це внесення змін в Угоду між урядами України та Швейцарії про усунення подвійного оподаткування та запобігати податковим ухиленням. Сторони домовилися обробити і підписати протокол про внесення відповідних змін. Нагадаємо, що в  Лондоні в рамках двостороннього співробітництва міністр фінансів Олександр Данилюк разом з державним міністром Великої Британії у справах Європи й Америки Аланом Дунканом підписали протокол про внесення змін до угоди про запобігання подвійному оподаткуванню між урядами України й Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії.
Реклама 👇 Замовити

В рамках зустрічі міністра фінансів України Олександра Данилюка з міністром фінансів Швейцарії Або Мауером, сторони обговорювали й інші аспекти двостороннього співробітництва. Україна і Швейцарія домовилися про внесення змін в Угоду про усунення подвійного оподаткування.

Умови домовленостей

Одне із ключових питань, яке обговорили на зустрічі — це внесення змін в Угоду між урядами України та Швейцарії про усунення подвійного оподаткування та запобігати податковим ухиленням. Сторони домовилися обробити і підписати протокол про внесення відповідних змін. Нагадаємо, що в  Лондоні в рамках двостороннього співробітництва міністр фінансів Олександр Данилюк разом з державним міністром Великої Британії у справах Європи й Америки Аланом Дунканом підписали протоколУкраїна та Швейцарія скасовують подвійне оподаткування 1Україна і Британія скасували подвійне оподаткування про внесення змін до угоди про запобігання подвійному оподаткуванню між урядами України й Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: