fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова Пошта» встановить поштомати у відділеннях

«Nova Pošta» vstanovyť poštomaty u viddilennjah
Компанія із доставки відправлень та вантажів «Нова Пошта» планує розбудовувати власну мережу поштоматів на базі відділень. На думку представників компанії, це покращить умови обслуговування та скоротить витрати часу для клієнтів
Kompanija iz dostavky vidpravleń ta vantaživ «Nova Pošta» planuje rozbudovuvaty vlasnu merežu poštomativ na bazi viddileń. Na dumku predstavnykiv kompaniї, ce pokraščyť umovy obslugovuvannja ta skorotyť vytraty času dlja klijentiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Де вже можна побачити відділення із поштоматами. 6 відділень оператора перевезень у Києві вже працюють із зонами самостійного обслуговування клієнтів, кажуть у компанії. Отримання вантажу в таких поштоматах триває не більше хвилини, а послуги доставки можна сплатити самостійно. В подальшому у компанії планують масштабувати цей механізм взаємодії із клієнтами й на інші відділення Нова Пошта по Україні. На часі також дізнатися про інші зміни компанії та плани щодо подальшого зростання у регіонах. Як змінюється Нова Пошта. Читатйте також: Нова Пошта запустила оплату за товари на банківську картку. Загалом прес-служба Нової Пошти відзначає, що III квартал 2017 року забезпечив зростання кількості відправлених вантажів на 23%. Загалом за минулі 3 місяці було відправлено 33 млн пакунків. Компанія також розвиває цифрові сервіси, які мають спростити та пришвидшити доставку не лише відправлень від населення, але й товарів із різних інтернет-магазинів в Україні. Зокрема, йдеться про мобільний додаток Нової Пошти. Він дає змогу створювати експрес-накладні, замовити отримання банківських переказів на картку клієнта та сплати за товари та послуги, а також здійснити повернення та перенаправлення відправленого вантажу за потреби. Незабаром функціональність цього мобільного інструменту для роботи із відправленнями обіцяють доповнити новими можливостями для інтернет-магазинів. Точні строки запуску нових можливостей поки що не оголошують.
Реклама 👇 Замовити

Де вже можна побачити відділення із поштоматами

6 відділень оператора перевезень у Києві вже працюють із зонами самостійного обслуговування клієнтів, кажуть у компанії. Отримання вантажу в таких поштоматах триває не більше хвилини, а послуги доставки можна сплатити самостійно. В подальшому у компанії планують масштабувати цей механізм взаємодії із клієнтами й на інші відділення «Нова Пошта» по Україні. На часі також дізнатися про інші зміни компанії та плани щодо подальшого зростання у регіонах.

Як змінюється «Нова Пошта»

Читайте також: «Нова Пошта» запустила оплату за товари на банківську картку

Загалом прес-служба «Нової Пошти» відзначає, що III квартал 2017 року забезпечив зростання кількості відправлених вантажів на 23%. Загалом за минулі 3 місяці було відправлено 33 млн пакунків. Компанія також розвиває цифрові сервіси, які мають спростити та пришвидшити доставку не лише відправлень від населення, але й товарів із різних інтернет-магазинів в Україні. Зокрема, йдеться про мобільний додаток «Нової Пошти». Він дає змогу створювати експрес-накладні, замовити отримання банківських переказів на картку клієнта та сплати за товари та послуги, а також здійснити повернення та перенаправлення відправленого вантажу за потреби. Незабаром функціональність цього мобільного інструменту для роботи із відправленнями обіцяють доповнити новими можливостями для інтернет-магазинів. Точні строки запуску нових можливостей поки що не оголошують.

Джерело: PSM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: