fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Проект українських розробників, що розпізнає мовлення, зібрав $1,6 млн на ICO

Proekt ukraїnśkyh rozrobnykiv, ščo rozpiznaje movlennja, zibrav $1,6 mln na ICO
Команда розробників з України вивела на ICO платформу із розподіленого розпізнання людського мовлення та перетворення його на текст. Мета платформи — обробка слів та перетворення їх на текст на основі розподіленої мережі із Natural Language Processing. Розробку буде спрямовано як на потреби індивідуальних, так і корпоративних користувачів, які хочуть створювати текст із сказаного вголос
Komanda rozrobnykiv z Ukraїny vyvela na ICO platformu iz rozpodilenogo rozpiznannja ljudśkogo movlennja ta peretvorennja jogo na tekst. Meta platformy — obrobka sliv ta peretvorennja їh na tekst na osnovi rozpodilenoї mereži iz Natural Language Processing. Rozrobku bude sprjamovano jak na potreby indyviduaľnyh, tak i korporatyvnyh korystuvačiv, jaki hočuť stvorjuvaty tekst iz skazanogo vgolos
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про це ICO. На попередньому етапі зібрано понад $1,6 млн через розміщення токенів та пропонування майбутніх можливостей із формування тексту в 1 клік із голосового контенту, над яким працюватиме так звана розподілена комп’ютерна мережа. Ціна одного токена RYZ склала $0,02. На фінальному етапі ICO засновники проекту мають намір залучити до $6 млн через такі токени. Понад 47% залучених коштів буде спрямовано на розробку фінальної версії системи та її вдосконалення. Всі власники токенів у подальшому отримають 20% від транзакцій в системі пропорційно до свого внеску, маючи змогу збільшити прибутки завдяки зростанню ціни токенів, обіцяє команда розробників. В основі розподіленої мережі голосового розпізнавання лежатиме технологія Blockchain. Як було створено технологію. Система Anryze створюється командою, що вже близько 5 років працює над системами, дотичними до розпізнавання людського мовлення. Ідею перевіряли на міцність в рамках інших стартапів, пропонуючи прототипні рішення — однак вони не цілком задовольняли цілям, які команда ставила перед собою. Тепер же в основу покладено технологію покращеного розпізнавання та обробки голосових даних завдяки розподіленим соцмережам: Де дізнатися інші подробиці. Всі подробиці щодо складу команди та планів тих, хто працює над новою сервісною платформою, можна дізнатися на сайті ICO цього проекту. Нагадаємо, раніше компанія Google презентувала навушники, здатні перекладати на льоту текст з англійської ще 40 різними мовами. Кулон українських розробників під назвою Senstone, що здатен перетворювати голос на текстові нотатки, також цьогоріч став хітом Kickstarter.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про це ICO

На попередньому етапі зібрано понад $1,6 млн через розміщення токенів та пропонування майбутніх можливостей із формування тексту в 1 клік із голосового контенту, над яким працюватиме так звана розподілена комп’ютерна мережа. Ціна одного токена RYZ склала $0,02. На фінальному етапі ICO засновники проекту мають намір залучити до $6 млн через такі токени. Понад 47% залучених коштів буде спрямовано на розробку фінальної версії системи та її вдосконалення.

Всі власники токенів у подальшому отримають 20% від транзакцій в системі пропорційно до свого внеску, маючи змогу збільшити прибутки завдяки зростанню ціни токенів, обіцяє команда розробників. В основі розподіленої мережі голосового розпізнавання лежатиме технологія Blockchain.

Як було створено технологію

Система Anryze створюється командою, що вже близько 5 років працює над системами, дотичними до розпізнавання людського мовлення. Ідею перевіряли «на міцність» в рамках інших стартапів, пропонуючи прототипні рішення — однак вони не цілком задовольняли цілям, які команда ставила перед собою. Тепер же в основу покладено технологію покращеного розпізнавання та обробки голосових даних завдяки розподіленим соцмережам:

Де дізнатися інші подробиці

Всі подробиці щодо складу команди та планів тих, хто працює над новою сервісною платформою, можна дізнатися на сайті ICO цього проекту. Нагадаємо, раніше компанія Google презентувала навушники, здатні перекладати «на льоту» текст з англійської ще 40 різними мовами. Кулон українських розробників під назвою Senstone, що здатен перетворювати голос на текстові нотатки, також цьогоріч став хітомПроект українських розробників, що розпізнає мовлення, зібрав $1,6 млн на ICO 1«Під час роботи відійшло 4 команди» — Назар Федорчук, CEO Senstone Kickstarter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: