fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

CRM-система для юристів з’явиться в Україні

CRM-systema dlja jurystiv z’javyťsja v Ukraїni
Проблему вибору і адаптації під потреби галузі якісної CRM-системи вирішила розв’язати команда правового ресурсу «Дом юриста». Вони запропонували першу професійну хмарну CRM-систему для правників і незабаром дадуть можливість її безкоштовного тестування
Problemu vyboru i adaptaciї pid potreby galuzi jakisnoї CRM-systemy vyrišyla rozv’jazaty komanda pravovogo resursu «Dom jurysta». Vony zaproponuvaly peršu profesijnu hmarnu CRM-systemu dlja pravnykiv i nezabarom daduť možlyvisť її bezkoštovnogo testuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток технологій стосується не лише сфер програмування чи створення стартапів. Незабаром технологічними можливостями хмарних сервісів зможуть скористатися представники юридичної сфери діяльності. CRM-система для юристів незабаром буде доступною для безкоштовного тестування. Офіційний реліз нового онлайн-сервісу запланований на 19 грудня 2017 року. Як працюватиме CRM-система. За допомогою системи юристи зможуть виставляти рахунки клієнтам, вести власний білінг, швидко та просто формувати різноманітні звіти, керувати своїми справами та користуватися іншими можливостями, про які буде повідомлено трохи пізніше. Особливістю продукту є те, що він буде повністю в онлайн режимі, а тому правники зможуть мати доступ до системи з будь-якого місця і будь-коли. Наразі запускається спеціальний режим тестування, який дозволить всім охочим юристам  безкоштовно використовувати систему вже до її офіційного запуску. Аби перевірити можливості нової CRM-системи для юристів достатньо зареєструватися для участі у проекті за посиланням. До речі, нещодавно в Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги. Вона також здатна стати ефективним доповненням до робочого інструментарію українських правників.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток технологій стосується не лише сфер програмування чи створення стартапів. Незабаром технологічними можливостями хмарних сервісів зможуть скористатися представники юридичної сфери діяльності. CRM-система для юристів незабаром буде доступною для безкоштовного тестування. Офіційний реліз нового онлайн-сервісу запланований на 19 грудня 2017 року.

Як працюватиме CRM-система

За допомогою системи юристи зможуть виставляти рахунки клієнтам, вести власний білінг, швидко та просто формувати різноманітні звіти, керувати своїми справами та користуватися іншими можливостями, про які буде повідомлено трохи пізніше. Особливістю продукту є те, що він буде повністю в онлайн режимі, а тому правники зможуть мати доступ до системи з будь-якого місця і будь-коли. Наразі запускається спеціальний режим тестування, який дозволить всім охочим юристам  безкоштовно використовувати систему вже до її офіційного запуску.

Аби перевірити можливості нової CRM-системи для юристів достатньо зареєструватися для участі у проекті за посиланням. До речі, нещодавно в Україні презентувалиCRM-система для юристів з’явиться в Україні 1В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги онлайн-систему для юридичної допомоги. Вона також здатна стати ефективним доповненням до робочого інструментарію українських правників.

Теґи: розробки
Джерело: Закон і Бізнес

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: