Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явиться перша професійна хмарна CRM-система для юристів

V Ukraїni z'javyťsja perša profesijna hmarna CRM-systema dlja jurystiv

Проблему вибору і адаптації під потреби галузі якісної CRM-системи вирішила розв’язати команда правового ресурсу «Дом юриста». Вони запропонували першу професійну хмарну CRM-систему для правників і незабаром дадуть можливість її безкоштовного тестування
Problemu vyboru i adaptaciї pid potreby galuzi jakisnoї CRM-systemy vyrišyla rozv’jazaty komanda pravovogo resursu «Dom jurysta». Vony zaproponuvaly peršu profesijnu hmarnu CRM-systemu dlja pravnykiv i nezabarom daduť možlyvisť її bezkoštovnogo testuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  CRM-система для юристів незабаром буде доступною для безкоштовного тестування. Офіційний реліз запланований на 19 грудня. Що відомо про новий сервіс За допомогою системи юристи зможуть виставляти рахунки клієнтам, вести власний білінг, швидко та просто формувати різноманітні звіти, керувати своїми справами та користуватися іншими можливостями, про які буде повідомлено трохи пізніше. Особливістю продукту є те, що він буде повністю в онлайн режимі, а тому правники зможуть мати доступ до системи з будь-якого місця і будь-коли. Наразі запускається спеціальний режим тестування, який дозволить всім охочим юристам  безкоштовно використовувати систему вже до її офіційного запуску. Аби перевірити можливості нової CRM-системи для юристів достатньо зареєструватися для участі у проекті за посиланням. До речі, нещодавно в Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги.

CRM-система для юристів незабаром буде доступною для безкоштовного тестування. Офіційний реліз запланований на 19 грудня.

Що відомо про новий сервіс

За допомогою системи юристи зможуть виставляти рахунки клієнтам, вести власний білінг, швидко та просто формувати різноманітні звіти, керувати своїми справами та користуватися іншими можливостями, про які буде повідомлено трохи пізніше. Особливістю продукту є те, що він буде повністю в онлайн режимі, а тому правники зможуть мати доступ до системи з будь-якого місця і будь-коли. Наразі запускається спеціальний режим тестування, який дозволить всім охочим юристам  безкоштовно використовувати систему вже до її офіційного запуску.

Аби перевірити можливості нової CRM-системи для юристів достатньо зареєструватися для участі у проекті за посиланням. До речі, нещодавно в Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: