fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Між Одещиною та Румунією запустять поромне сполучення

Miž Odeščynoju ta Rumunijeju zapustjať poromne spolučennja
Влітку 2018 року розпочнеться рух поромною переправою між Одеською областю України та територією Румунії. Будівельні роботи вже проводяться. В спорудження проекту вкладено як банківські, так і приватні інвестиції
Vlitku 2018 roku rozpočneťsja ruh poromnoju perepravoju miž Odeśkoju oblastju Ukraїny ta terytorijeju Rumuniї. Budiveľni roboty vže provodjaťsja. V sporudžennja proektu vkladeno jak bankivśki, tak i pryvatni investyciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Де буде розташовано переправу. Будівництво поромної переправи розпочате в Одеській області поблизу села Орлівка. Переправа Орлівка — Ісакча з’єднає українську територію із румунською. Основною перевагою стане скорочення витрат часу та пального на доправлення вантажів та мандрівників з Одещини до Румунії і навпаки. На часі дізнатися про запуск поромної переправи. Навіщо потрібен цей об’єкт. Попри те, що в Одеського регіону спільний кордон із ЄС складає 187 км за течією Дуная, за 26 минулих років жодного такого переходу не було споруджено. Для перетину кордону з Румунією потрібно здійснити в’їзд або через територіє Чернівецької області, або через територію Молдови. В обох випадках сума витрат на поїздку приватних та комерційних автомобілів та вантажівок суттєво зростає. У 2015 році було укладено угоду про відкриття поромного сполученя в Одеському регіоні. Об’єкт дасть змогу збільшити податкові надходження до бюджету, збільшити потік вантажів та скоротити витрати на логістику для перевізників. Коли чекати на відкриття нового транспортного вузла. Читатйте також: Одеська область за рік отримає 86 сонячних МВт. Очікується, що завершення будівництва відбудеться в березні 2018 року. Зараз готовність споруди складає 80%. Основна частина робіт була розпочата влітку 2017 року. Будівництво поромної переправи забезпечують 2 приватні компанії, по одній з боку Румунії та України. Загальна вартість забуови складає понад €12 млн. 55% складають особисті кошти приватних інвесторів, решта — залучений кредит іноземних банків.
Реклама 👇 Замовити

Де буде розташовано переправу

Будівництво поромної переправи розпочате в Одеській області поблизу села Орлівка. Переправа «Орлівка — Ісакча» з’єднає українську територію із румунською. Основною перевагою стане скорочення витрат часу та пального на доправлення вантажів та мандрівників з Одещини до Румунії і навпаки. На часі дізнатися про запуск поромної переправи.

Навіщо потрібен цей об’єкт

Попри те, що в Одеського регіону спільний кордон із ЄС складає 187 км за течією Дуная, за 26 минулих років жодного такого переходу не було споруджено. Для перетину кордону з Румунією потрібно здійснити в’їзд або через територіє Чернівецької області, або через територію Молдови. В обох випадках сума витрат на поїздку приватних та комерційних автомобілів та вантажівок суттєво зростає.

У 2015 році було укладено угоду про відкриття поромного сполученя в Одеському регіоні. Об’єкт дасть змогу збільшити податкові надходження до бюджету, збільшити потік вантажів та скоротити витрати на логістику для перевізників.

Коли чекати на відкриття нового транспортного вузла

Читайте також: Одеська область за рік отримає 86 «сонячних» МВт

Очікується, що завершення будівництва відбудеться в березні 2018 року. Зараз готовність споруди складає 80%. Основна частина робіт була розпочата влітку 2017 року.

Будівництво поромної переправи забезпечують 2 приватні компанії, по одній з боку Румунії та України. Загальна вартість забуови складає понад €12 млн. 55% складають особисті кошти приватних інвесторів, решта — залучений кредит іноземних банків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: