fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Небанківські установи з України отримали нові можливості

Nebankivśki ustanovy z Ukraїny otrymaly novi možlyvosti
НБУ змінив порядок операцій із валютою за кордоном для небанківських установ. За словами представників державного регулятора, це має пощитивно вплинути на відкритість та зручність використання валютних інструментів на зовнішньому ринку для українських компаній та нерезидентів
NBU zminyv porjadok operacij iz valjutoju za kordonom dlja nebankivśkyh ustanov. Za slovamy predstavnykiv deržavnogo reguljatora, ce maje poščytyvno vplynuty na vidkrytisť ta zručnisť vykorystannja valjutnyh instrumentiv na zovnišńomu rynku dlja ukraїnśkyh kompanij ta nerezydentiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому суть змін. Керівництво Національного банку України підписало постанову про дозвіл купувати і перераховувати іноземну валюту для розміщення за межами України гарантійного депозиту на рахунках міжнародних платіжних систем. Йдеться не лише про банківські операції, але й про діяльність такого роду для небанківських фінансових установ. Також внесено уточнення в  порядок виключення з заборони дострокового погашення кредитів. На часі дізнатися більше про зміни від НБУ. Про які кошти йдеться. Постанова державного центробанку стосується коштів, що мають використовуватися для забезпечення зобов’язань під час здійснення переказів за кордон. Раніше можливість переказу коштів для розміщення гарантійного депозиту для забезпечення транзакцій мали тільки банківські установи. Вони обов’язково мали бути учасниками міжнародних платіжних систем. Тепер цей перелік розширено за рахунок небанківських установ, зауважують представники держрегулятора. Навіщо потрібні ці зміни. За словами прес-служби Національного банку України, такі юридичні зміни сприятимуть забезпеченню належних умов для участі небанківських фінансових установ в міжнародних платіжних системах. А в цілому це матиме позитивний ефект для подальшого розвитку економічних відносин в Україні без виникнення додаткового напруження на ринку валюти. Раніше стало відомо, що НБУ щомісячно публікуватиме показники банків на своєму сайті. За словами представників державного фінансового регулятора, це робитимуть для забезпечення прозорості та повноти інформації щодо статутного капіталу та кредитних і депозитних портфелів фінансових установ.
Реклама 👇 Замовити

В чому суть змін

Керівництво Національного банку України підписало постанову про дозвіл купувати і перераховувати іноземну валюту для розміщення за межами України гарантійного депозиту на рахунках міжнародних платіжних систем. Йдеться не лише про банківські операції, але й про діяльність такого роду для небанківських фінансових установ. Також внесено уточнення в  порядок виключення з заборони дострокового погашення кредитів. На часі дізнатися більше про зміни від НБУ.

Про які кошти йдеться

Постанова державного центробанку стосується коштів, що мають використовуватися для забезпечення зобов’язань під час здійснення переказів за кордон. Раніше можливість переказу коштів для розміщення гарантійного депозиту для забезпечення транзакцій мали тільки банківські установи. Вони обов’язково мали бути учасниками міжнародних платіжних систем. Тепер цей перелік розширено за рахунок небанківських установ, зауважують представники держрегулятора.

Навіщо потрібні ці зміни

За словами прес-служби Національного банку України, такі юридичні зміни сприятимуть забезпеченню належних умов для участі небанківських фінансових установ в міжнародних платіжних системах. А в цілому це матиме позитивний ефект для подальшого розвитку економічних відносин в Україні без виникнення додаткового напруження на ринку валюти.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Раніше стало відомо, що НБУ щомісячно публікуватимеНебанківські установи з України отримали нові можливості 1НБУ щомісячно публікуватиме показники банків показники банків на своєму сайті. За словами представників державного фінансового регулятора, це робитимуть для забезпечення прозорості та повноти інформації щодо статутного капіталу та кредитних і депозитних портфелів фінансових установ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: