fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна і Британія скасували подвійне оподаткування

Ukraїna i Brytanija skasuvaly podvijne opodatkuvannja
Україна й Велика Британія внесли зміни до договору про запобігання подвійному оподаткуванню між урядами України й Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії
Ukraїna j Velyka Brytanija vnesly zminy do dogovoru pro zapobigannja podvijnomu opodatkuvannju miž urjadamy Ukraїny j Spolučenogo Korolivstva Velykoї Brytaniї j Pivničnoї Irlandiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На думку Мінфіну, це створює сприятливі умови для інвесторів України й Великої Британії. Також зміни стимулюють ділову ініціативу підприємців, врегулюють питання міжнародного оподаткування доходів у двосторонніх відносинах між державами. Які зміни до оподаткування прийняли. У  Лондоні в рамках двостороннього співробітництва міністр фінансів Олександр Данилюк разом з державним міністром Великої Британії у справах Європи й Америки Аланом Дунканом підписали протокол про внесення змін до угоди про запобігання подвійному оподаткуванню між урядами України й Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії. Підписання протоколу спрямовано на запобігання подвійному оподаткуванню доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн. Це досягатиметься як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною й Великою Британією залежно від місця їх виникнення, так і шляхом урахування в податкових зобовязаннях платника податків однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави. Нагадаємо, що Міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі та міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів підписали двосторонню міжурядову угоду про взаємне сприяння та захист інвестицій. Також представники уряду України і Туреччини підписали протокол про внесення змін в Угоду про уникнення подвійного оподаткування.
Реклама 👇 Замовити

На думку Мінфіну, це створює сприятливі умови для інвесторів України й Великої Британії. Також зміни стимулюють ділову ініціативу підприємців, врегулюють питання міжнародного оподаткування доходів у двосторонніх відносинах між державами.

Які зміни до оподаткування прийняли

У  Лондоні в рамках двостороннього співробітництва міністр фінансів Олександр Данилюк разом з державним міністром Великої Британії у справах Європи й Америки Аланом Дунканом підписали протокол про внесення змін до угоди про запобігання подвійному оподаткуванню між урядами України й Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії. Підписання протоколу спрямовано на запобігання подвійному оподаткуванню доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн. Це досягатиметься як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною й Великою Британією залежно від місця їх виникнення, так і шляхом урахування в податкових зобов’язаннях платника податків однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.

Нагадаємо, що Міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі та міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів підписалиУкраїна і Британія скасували подвійне оподаткування 1Україна і Туреччина підписали низку економічних угод двосторонню міжурядову угоду про взаємне сприяння та захист інвестицій. Також представники уряду України і Туреччини підписали протокол про внесення змін в Угоду про уникнення подвійного оподаткування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: