Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Свідоцтва про шлюб та паспорти видаватимуть у ЦНАПах

Svidoctva pro šljub ta pasporty vydavatymuť u CNAPah

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України зможуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг
Kabinet Ministriv Ukraїny pidtrymav iniciatyvu ščodo rozšyrennja pereliku administratyvnyh poslug, jaki gromadjany Ukraїny zmožuť otrymaty u Centrah nadannja administratyvnyh poslug
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суть роботи центрів зводиться до того, що людина може в одному місці отримати різні довідки, документи, не бігаючи кабінетами.  Як розширяться повноваження ЦНАПів Відтепер ЦНАПи зможуть видавати посвідчення водія, здійснювати державну реєстрацію транспортних засобів, реєструвати акти цивільного стану, видавати дозвіл на застосування праці іноземців та ще ряд послуг соціальної сфери. Загалом планується, що у майбутньому ЦНАПи надаватимуть 106 адміністративних послуг. Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів наголосив, що Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ безперешкодно нададуть Центрам усіх регіонів можливість видавати ці документи. Також зазначається, що Міністерство працює над запровадженням єдиного стандарту обслуговування в усіх Центрах. Наприклад, до стандартів належить швидкість обслуговування клієнта, що складає 15 хвилин від його входу до отримання послуги. Нагадаємо, що до кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян. З жовтня цього року відкривається ряд електронних послуг. Це — реєстрація шлюбу, дитини після народження, постановка на облік нового автомобіля, оформлення субсидій, отримання ліцензій на продаж алкогольних і тютюнових виробів, видача довідок про подану декларацію та майно, видача для перевізників дозволів на перевезення.

Суть роботи центрів зводиться до того, що людина може в одному місці отримати різні довідки, документи, не бігаючи кабінетами. 

Як розширяться повноваження ЦНАПів

Відтепер ЦНАПи зможуть видавати посвідчення водія, здійснювати державну реєстрацію транспортних засобів, реєструвати акти цивільного стану, видавати дозвіл на застосування праці іноземців та ще ряд послуг соціальної сфери. Загалом планується, що у майбутньому ЦНАПи надаватимуть 106 адміністративних послуг. Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів наголосив, що Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ безперешкодно нададуть Центрам усіх регіонів можливість видавати ці документи. Також зазначається, що Міністерство працює над запровадженням єдиного стандарту обслуговування в усіх Центрах. Наприклад, до стандартів належить швидкість обслуговування клієнта, що складає 15 хвилин від його входу до отримання послуги.

Нагадаємо, що до кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян. З жовтня цього року відкривається ряд електронних послуг. Це — реєстрація шлюбу, дитини після народження, постановка на облік нового автомобіля, оформлення субсидій, отримання ліцензій на продаж алкогольних і тютюнових виробів, видача довідок про подану декларацію та майно, видача для перевізників дозволів на перевезення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: