fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЦНАПи видаватимуть свідоцтва про шлюб та паспорти

CNAPy vydavatymuť svidoctva pro šljub ta pasporty
Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України зможуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг
Kabinet Ministriv Ukraїny pidtrymav iniciatyvu ščodo rozšyrennja pereliku administratyvnyh poslug, jaki gromadjany Ukraїny zmožuť otrymaty u Centrah nadannja administratyvnyh poslug
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суть роботи центрів зводиться до того, що людина може в одному місці отримати різні довідки, документи, не бігаючи кабінетами. На часі дізнатися, як зміняться ЦНАПи в українських містах із запровадженням цих інновацій. Як розширяться повноваження ЦНАПів. Відтепер ЦНАПи зможуть видавати посвідчення водія, здійснювати державну реєстрацію транспортних засобів, реєструвати акти цивільного стану, видавати дозвіл на застосування праці іноземців та ще ряд послуг соціальної сфери. Загалом планується, що у майбутньому ЦНАПи надаватимуть 106 адміністративних послуг. Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів наголосив, що Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ безперешкодно нададуть Центрам усіх регіонів можливість видавати ці документи. Також зазначається, що Міністерство працює над запровадженням єдиного стандарту обслуговування в усіх Центрах. Наприклад, до стандартів належить швидкість обслуговування клієнта, що складає 15 хвилин від його входу до отримання послуги. Нагадаємо, що до кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян. Із жовтня цього року відкривається ряд електронних послуг. Це — реєстрація шлюбу, дитини після народження, постановка на облік нового автомобіля, оформлення субсидій, отримання ліцензій на продаж алкогольних і тютюнових виробів, видача довідок про подану декларацію та майно, видача для перевізників дозволів на перевезення. Зараз діють 30 онлайн-послуг як по всій Україні, так і у вигляді пілотних проектів. Через інтернет можна відкрити бізнес (вже скористалися 1500 підприємців), отримати дозвіл на будівництво будинків не вище 4-х поверхів (видано 2600 дозволів), отримати ліцензії та довідки.
Реклама 👇 Замовити

Суть роботи центрів зводиться до того, що людина може в одному місці отримати різні довідки, документи, не бігаючи кабінетами. На часі дізнатися, як зміняться ЦНАПи в українських містах із запровадженням цих інновацій.

Як розширяться повноваження ЦНАПів

Відтепер ЦНАПи зможуть видавати посвідчення водія, здійснювати державну реєстрацію транспортних засобів, реєструвати акти цивільного стану, видавати дозвіл на застосування праці іноземців та ще ряд послуг соціальної сфери. Загалом планується, що у майбутньому ЦНАПи надаватимуть 106 адміністративних послуг. Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів наголосив, що Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ безперешкодно нададуть Центрам усіх регіонів можливість видавати ці документи. Також зазначається, що Міністерство працює над запровадженням єдиного стандарту обслуговування в усіх Центрах. Наприклад, до стандартів належить швидкість обслуговування клієнта, що складає 15 хвилин від його входу до отримання послуги.

Нагадаємо, що до кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян. Із жовтня цього року відкриваєтьсяЦНАПи видаватимуть свідоцтва про шлюб та паспорти 1До кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян ряд електронних послуг. Це — реєстрація шлюбу, дитини після народження, постановка на облік нового автомобіля, оформлення субсидій, отримання ліцензій на продаж алкогольних і тютюнових виробів, видача довідок про подану декларацію та майно, видача для перевізників дозволів на перевезення. Зараз діють 30 онлайн-послуг як по всій Україні, так і у вигляді пілотних проектів. Через інтернет можна відкрити бізнесЦНАПи видаватимуть свідоцтва про шлюб та паспорти 2Як зареєструвати ФОП за добу (вже скористалися 1500 підприємців), отримати дозвіл на будівництво будинків не вище 4-х поверхів (видано 2600 дозволів), отримати ліцензії та довідки.

Теґи: держава
Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: