fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tamagochi повертається — до 20-річчя культової іграшки її перевипустили

Tamagochi povertajeťsja — do 20-riččja kuľtovoї igrašky її perevypustyly
20 років тому портативний брелок із віртуальним «домашнім улюбленцем» з’явився в магазинаш США зі Сходу, а згодом блискавично поширився рештою Земної кулі. Виробник до 20-річчя незвичного ґаджету вирішив повернути його тим користувачам, які добре пам’ятають цю розробку зі свого дитинства
20 rokiv tomu portatyvnyj brelok iz virtuaľnym «domašnim uljublencem» z’javyvsja v magazynaš SŠA zi Shodu, a zgodom blyskavyčno pošyryvsja reštoju Zemnoї kuli. Vyrobnyk do 20-riččja nezvyčnogo ğadžetu vyrišyv povernuty jogo tym korystuvačam, jaki dobre pam’jatajuť cju rozrobku zi svogo dytynstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про цю іграшку. Тамаго́чі — віртуальний домашній вихованець, створений японською компанією Bandai. Станом на 1997 рік ця компанія була третьою за величиною в царині випуску іграшок. Назва пристрою походить від яп. 卵 [тамаго] — яйце і складу ち [чі], який може означати відчуття близькості. Також можливо закінчення взято від яп. ウォッチ [уоччі] (від англ. watch — спостереження, нагляд) або яп. 友 达 [томодачі] — друг. Тому тамагочі може означати друг-яйце. Спочатку це була гра для портативної консолі Game Boy від Nintendo. Картридж був обладнаний EEPROM-памяттю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Згодом гру перетворили на окремий яйцеподібний брелок, в якому жив домашній улюбленець. Тепер японський виробник перевипускає класичну модель 1997 року, що стала найбільш упізнаваним розважальним ґаджетом 1990-х. Чи відрізняється нова версія Tamagochi від класичної. Tamagochi зразка 2017 року мало чим відрізняється від свого класичного попередника. Все та ж форма яйця, пластиковий корпус та три кнопки і пікселізований екран. Єдина відмінність — цього разу екран на 20% менший за класичний зразок. Перевипуск цієї електронної іграшки можна сприймати як чергову данину моді на ретро та спогоди. Раніше ретро-консолі випустили низка виробників зі сфери ігрової індустрії. Раніше ми розповідали вам про те, як іграшки від компанії Sony вчать дітей програмуванню та керуванню простими роботизованими пристроями.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про цю іграшку

Тамаго́чі — віртуальний домашній вихованець, створений японською компанією Bandai. Станом на 1997 рік ця компанія була третьою за величиною в царині випуску іграшок. Назва пристрою походить від яп. 卵 [тамаго] — «яйце» і складу ち [чі], який може означати відчуття близькості. Також можливо закінчення взято від яп. ウォッチ [уоччі] (від англ. watch — спостереження, нагляд) або яп. 友 达 [томодачі] — друг. Тому тамагочі може означати «друг-яйце». Спочатку це була гра для портативної консолі Game Boy від Nintendo. Картридж був обладнаний EEPROM-пам’яттю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Згодом гру перетворили на окремий яйцеподібний брелок, в якому «жив» домашній улюбленець. Тепер японський виробник перевипускає класичну модель 1997 року, що стала найбільш упізнаваним розважальним ґаджетом 1990-х.

Чи відрізняється нова версія Tamagochi від класичної

Tamagochi зразка 2017 року мало чим відрізняється від свого класичного попередника. Все та ж форма яйця, пластиковий корпус та три кнопки і пікселізований екран. Єдина відмінність — цього разу екран на 20% менший за класичний зразок. Перевипуск цієї електронної іграшки можна сприймати як чергову данину моді на ретро та спогоди. Раніше ретро-консолі випустили низка виробників зі сфери ігрової індустрії.

Kris Naudus / Engadget

Kris Naudus / Engadget

Раніше ми розповідали вам про те, як іграшки від компанії Sony вчать дітейTamagochi повертається — до 20-річчя культової іграшки її перевипустили 1Як Sony хоче навчити дітей програмуванню за допомогою іграшки програмуванню та керуванню простими роботизованими пристроями.

Теґи: гаджети
Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: