fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Будапешт та Україну зв’яже новий залізничний маршрут

Budapešt ta Ukraїnu zv’jaže novyj zaliznyčnyj maršrut
Міністерство інфраструктури України опрацьовує проект реконструкції вузькоколійки Мукачево-Будапешт, а також реставрації пасажирського терміналу в Мукачево
Ministerstvo infrastruktury Ukraїny opraćovuje proekt rekonstrukciї vuźkokolijky Mukačevo-Budapešt, a takož restavraciї pasažyrśkogo terminalu v Mukačevo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оціночно на ремонт окремих ділянок піде близько €5 млн. Фінансувати цей проект буде Укрзалізниця. Хоча для України це буде швидше соціальний проект, заробляти на ньому зможуть й угорські перевізники. На часі дізнатися більше про проект, що поєднає Будапешт та українські міста. Як реалізують лінію Мукачево-Будапешт. Читатйте також: Сорок пять мільйонів: Мукачево. Раніше повідомлялося, що Укравтодор має намір реалізувати проект нового автобану Львів — Будапешт через контрольно-пропускний пункт Дийда. Дорога зі Львова до Мукачева займе близько 2 годин, від Мукачева через Ужгород до Будапешту — ще 3-3,5 години. Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань зазначив, що це хороший маршрут на перспективу, який би користувався попитом. Нагадаємо, що Укрзалізниця досягла домовленостей із GE щодо вантажних тепловозів. Сторони мають намір впровадити проект оновлення українського парку вантажних магістральних тепловозів. Раніше Укрзалізниця провела тестування тепловоза в рамках договору з американською компанією. Голова правління УЗ повідомив, що в найкоротші терміни будуть підготовлені документи, в рамках яких будуть укладатися контракти. Гройсман повідомив, що локалізація виробництва в Україні за проектом може досягти 40% і висловив надію, що це призведе до створення десятків тисяч робочих місць на підприємствах, які вже працюють в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Оціночно на ремонт окремих ділянок піде близько €5 млн. Фінансувати цей проект буде «Укрзалізниця». Хоча для України це буде швидше соціальний проект, заробляти на ньому зможуть й угорські перевізники. На часі дізнатися більше про проект, що поєднає Будапешт та українські міста.

Як реалізують лінію Мукачево-Будапешт

Читайте також: Сорок п’ять мільйонів: Мукачево

Раніше повідомлялося, що «Укравтодор» має намір реалізувати проект нового автобану Львів — Будапешт через контрольно-пропускний пункт Дийда. Дорога зі Львова до Мукачева займе близько 2 годин, від Мукачева через Ужгород до Будапешту — ще 3-3,5 години. Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань зазначив, що це хороший маршрут на перспективу, який би користувався попитом.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» досягла домовленостейБудапешт та Україну зв’яже новий залізничний маршрут 1«Укрзалізниця» отримає вантажні тепловози GE із GE щодо вантажних тепловозів. Сторони мають намір впровадити проект оновлення українського парку вантажних магістральних тепловозів. Раніше «Укрзалізниця» провела тестування тепловоза в рамках договору з американською компанією. Голова правління УЗ повідомив, що в найкоротші терміни будуть підготовлені документи, в рамках яких будуть укладатися контракти. Гройсман повідомив, що локалізація виробництва в Україні за проектом може досягти 40% і висловив надію, що це призведе до створення «десятків тисяч робочих місць» на підприємствах, які вже працюють в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: