Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні планують дозволити оренду держактивів нерезидентам

V Ukraїni planujuť dozvolyty orendu deržaktyviv nerezydentam

Фонд державного майна України планує дозволити нерезидентам оренду державного майна. Таку інформацію оприлюднив заступник очільника ФДМУ Дмитро Парфененко
Fond deržavnogo majna Ukraїny planuje dozvolyty nerezydentam orendu deržavnogo majna. Taku informaciju opryljudnyv zastupnyk očiľnyka FDMU Dmytro Parfenenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому суть пропозиції. За словами представника Фонду, проект відповідного наказу передбачає передачу в оренду державних об’єктів із можливістю участі у ній саме нерезидентів. Для цього буде спрощено процедуру подачі відповідних документів для орендарів. Відповідний проект вже передано на реєстрацію до українського Міністерства юстиції. Крім того, цим же наказом Фонд держмайна прагне скасувати необхідність для орендарів мати ліцензії на певний вид діяльності. Скільки об’єктів зможуть орендувати нерезиденти. Цей крок викликаний зростанням інтересу з боку іноземних компаній до оренди об’єктів з України, зазначив Парфененко. Наразі до оренди пропонують 5955 об’єктів державної власності. Раніше стало відомо, що за підсумками 2017 року Фонд держмайна планує отримати від передачі майна в оренду до 1 млрд грн.

В чому суть пропозиції

За словами представника Фонду, проект відповідного наказу передбачає передачу в оренду державних об’єктів із можливістю участі у ній саме нерезидентів. Для цього буде спрощено процедуру подачі відповідних документів для орендарів. Відповідний проект вже передано на реєстрацію до українського Міністерства юстиції.

Крім того, цим же наказом Фонд держмайна прагне скасувати необхідність для орендарів мати ліцензії на певний вид діяльності.

Скільки об’єктів зможуть орендувати нерезиденти

Цей крок викликаний зростанням інтересу з боку іноземних компаній до оренди об’єктів з України, зазначив Парфененко. Наразі до оренди пропонують 5955 об’єктів державної власності. Раніше стало відомо, що за підсумками 2017 року Фонд держмайна планує отримати від передачі майна в оренду до 1 млрд грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: