fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рецепти на ліки із 2018 року стануть електронними

Recepty na liky iz 2018 roku stanuť elektronnymy
За словами в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, нововведення спочатку діятиме в межах програми «Доступні ліки», проте згодом міністерство планує поширити електронні рецепти на всю систему охорони здоров’я
Za slovamy v. o. ministra ohorony zdorov'ja Uljany Suprun, novovvedennja spočatku dijatyme v mežah programy «Dostupni liky», prote zgodom ministerstvo planuje pošyryty elektronni recepty na vsju systemu ohorony zdorov’ja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нововведення значно спростить маршрут пацієнта та дозволить ефективно відстежувати статистику пацієнтів. Лікарі будуть виписувати електронні рецепти, які не можна буде ні загубити, ні підробити. Що відомо про електронні рецепти. Е-рецепти дозволять зібрати достовірні дані про поширеність хвороб в Україні. Окрім того, в міністерстві оголосили про те, що на фінансування урядової програми Доступні ліки в 2018 році закладено 1 млрд грн. Нагадаємо, що Уряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року. Концепція покликана підтримати координацію та співпрацю органів державної влади й органів місцевого самоврядування для досягнення необхідного рівня ефективності та результативності. Документ визначає головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи щодо модернізації е-урядування в Україні до 2020 року. Про ключові напрямки розвитку на найближчі 3 роки читайте у матеріалі.  
Реклама 👇 Замовити

Нововведення значно спростить маршрут пацієнта та дозволить ефективно відстежувати статистику пацієнтів. Лікарі будуть виписувати електронні рецепти, які не можна буде ні загубити, ні підробити.

Що відомо про електронні рецепти

Е-рецепти дозволять зібрати достовірні дані про поширеність хвороб в Україні. Окрім того, в міністерстві оголосили про те, що на фінансування урядової програми «Доступні ліки» в 2018 році закладено 1 млрд грн.

Нагадаємо, що Уряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року. Концепція покликана підтримати координацію та співпрацю органів державної влади й органів місцевого самоврядування для досягнення необхідного рівня ефективності та результативності. Документ визначає головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи щодо модернізації е-урядування в Україні до 2020 року. Про ключові напрямки розвитку на найближчі 3 роки читайте у матеріаліРецепти на ліки із 2018 року стануть електронними 1Уряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: