fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українка виборола II місце у Європі серед молодих учених

Ukraїnka vyborola II misce u Jevropi sered molodyh učenyh
У Таллінні провели 29-й Конкурс молодих учених Європейського Союзу (EUCYS-2017) — найпрестижніше європейське змагання. Україну цьогоріч представляла Яна Жабура, яка презентувала проект, присвячений розширенню технічних можливостей дельта-робота
U Tallinni provely 29-j Konkurs molodyh učenyh Jevropejśkogo Sojuzu (EUCYS-2017) — najprestyžniše jevropejśke zmagannja. Ukraїnu ćogorič predstavljala Jana Žabura, jaka prezentuvala proekt, prysvjačenyj rozšyrennju tehničnyh možlyvostej deľta-robota
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українка удостоїлася II місця за свою розробку. Загалом на конкурсі команди з 38 країн світу представили 89 наукових теоретичних та прикладних робіт. Деталі конкурсного проекту, який подала українка. Дельта-робот — це вид механічного маніпулятора з паралельною кінематикою. Він може швидко і точно переміщувати інструменти для механічної обробки деталей та виконувати інші дії в площинах, паралельних основі. Головна перевага класичної моделі дельта-робота в тому, що приводи, які становлять значний відсоток його ваги, розміщені на нерухомій основі. Таким чином рухома частина дельта-робота легша, бо не обтяжена двигунами, дешевша і простіша в обслуговуванні. Проте, незважаючи на такі корисні властивості, дельта-роботу не вистачає ступенів свободи — він не може повертати предмет, з яким працює. Основною ідеєю конкурсного проекту української дослідниці є зміна конструкції робота, що дає змогу робити повороти об’єкту і при цьому зберегти переваги класичної моделі. Для подальшого заохочення до наукової діяльності Яну нагородили також запрошенням на участь у Стокгольмському міжнародному молодіжному семінарі та урочистій церемонії нагоро­дження лауреатів Нобелівської премії 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Українка удостоїлася II місця за свою розробку. Загалом на конкурсі команди з 38 країн світу представили 89 наукових теоретичних та прикладних робіт.

Деталі конкурсного проекту, який подала українка

Дельта-робот — це вид механічного маніпулятора з паралельною кінематикою. Він може швидко і точно переміщувати інструменти для механічної обробки деталей та виконувати інші дії в площинах, паралельних основі. Головна перевага класичної моделі дельта-робота в тому, що приводи, які становлять значний відсоток його ваги, розміщені на нерухомій основі. Таким чином рухома частина дельта-робота легша, бо не обтяжена двигунами, дешевша і простіша в обслуговуванні. Проте, незважаючи на такі корисні властивості, дельта-роботу не вистачає ступенів свободи — він не може повертати предмет, з яким працює.

Основною ідеєю конкурсного проекту української дослідниці є зміна конструкції робота, що дає змогу робити повороти об’єкту і при цьому зберегти переваги класичної моделі. Для подальшого заохочення до наукової діяльності Яну нагородили також запрошенням на участь у Стокгольмському міжнародному молодіжному семінарі та урочистій церемонії нагоро­дження лауреатів Нобелівської преміїУкраїнка виборола II місце у Європі серед молодих учених 1Всередині бульбашки — Нобелівський лауреат та його думка про Bitcoin 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: