Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні формують експертні групи для вдосконалення державних сайтів

V Ukraїni formujuť ekspertni grupy dlja vdoskonalennja deržavnyh sajtiv

Програма EGAP анонсувала набір фахівців до експертних груп, які мають на меті змінити на краще дизайн та юзабіліті державних онлайн-ресурсів
Programa EGAP anonsuvala nabir fahivciv do ekspertnyh grup, jaki majuť na meti zminyty na krašče dyzajn ta juzabiliti deržavnyh onlajn-resursiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кого шукають. Державне агентство з питань електронного урядування України спільно з програмою EGAP починають упродовж наступних 10 днів формувати групи фахівців за трьома напрямками. Першим стане розробка загальних принципів дизайну, вимог до доступності, опису процесів тестування та збору аналітики. До другої групи експертів увійдуть ті, хто можуть працювати над створенням безпосередньо графічного дизайну, типографіки базових інтерфейсів. І до третьої експертної групи запрошують всіх, хто готовий допомогти із визначенням правил комунікації та наданням рекомендацій щодо SEO та SMM для державних онлайн-ресурсів. Загалом у експертних групах чекають на UI/UX-дизайнерів, копірайтерів, SMM-менеджерів, представників держструктур. Це мають бути люди, що займаються розробкою, створенням брендбуків та комунікаціями. Також запрошують тих, хто хоче поділитися баченням і вплинути на кінцевий результат. Як підсумок, має бути створений набір стандартів, обов´язковий до використання державними установами та їхніми представництвами у соцмережах та інтернеті загалом. Як долучитися. Усі бажаючі стати учасниками експертних груп до 15 жовтня мають заповнити реєстраційну анкету за посиланням.

Кого шукають

Державне агентство з питань електронного урядування України спільно з програмою EGAP починають упродовж наступних 10 днів формувати групи фахівців за трьома напрямками.

Першим стане розробка загальних принципів дизайну, вимог до доступності, опису процесів тестування та збору аналітики. До другої групи експертів увійдуть ті, хто можуть працювати над створенням безпосередньо графічного дизайну, типографіки базових інтерфейсів. І до третьої експертної групи запрошують всіх, хто готовий допомогти із визначенням правил комунікації та наданням рекомендацій щодо SEO та SMM для державних онлайн-ресурсів.

Загалом у експертних групах чекають на UI/UX-дизайнерів, копірайтерів, SMM-менеджерів, представників держструктур. Це мають бути люди, що займаються розробкою, створенням брендбуків та комунікаціями. Також запрошують тих, хто хоче поділитися баченням і вплинути на кінцевий результат. Як підсумок, має бути створений набір стандартів, обов´язковий до використання державними установами та їхніми представництвами у соцмережах та інтернеті загалом.

Як долучитися

Усі бажаючі стати учасниками експертних груп до 15 жовтня мають заповнити реєстраційну анкету за посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: