fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Терміналу D у Борисполі виділять 1,064 млрд грн

Terminalu D u Boryspoli vydiljať 1,064 mlrd grn
Аеропорт Бориспіль проводить тендер на проведення робіт з реконструкції перону для повітряних суден термінального комплексу D. Очікувана вартість проекту 1,064 млрд грн
Aeroport Boryspiľ provodyť tender na provedennja robit z rekonstrukciї peronu dlja povitrjanyh suden terminaľnogo kompleksu D. Očikuvana vartisť proektu 1,064 mlrd grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно з пояснювальною запискою, прикріпленою до тендерної документації на сайті ProZorro, така реконструкція необхідна для скорочення стикувального часу для транзитних пасажирів терміналу. Стан терміналу D. Наразі відомо, що виконання рейсів з віддалених від терміналу D перонів істотно впливає на час обслуговування літаків і призводить до збільшення витрат. Такий стан справ знижує привабливість Борисполя як авіахабу. В рамках проекту, планується створити новий перон, який зможе обслуговувати повітряні судна класу Е і нижче. Це — літаки А340, А320, А330, А221, А219, В747 В787 В777, В767, В757, В737. Вимоги до виконавця робіт. Читатйте також: До 10 українських аеропортів готові приймати лоукостерів. Від потенційного виконавця вимагають реалізувати повний обсяг робіт від демонтажу існуючих будівель і підготовки рельєфу, до добудови зливостоків і прокладки всіх комунікацій. Також від підрядника вимагають передбачити можливість подальшого розширення перону. З огляду на це і проект, і будівельні роботи повинні здійснюватися за модульним принципом. Фінансування робіт передбачено в інвестиційних планах ДП Міжнародний аеропорт Бориспіль на 2016-2017 роки. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій — 18 жовтня 2017 року. Сам аукціон повинен відбутися 23 листопада поточного року.
04.10.2017,11:29
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Згідно з пояснювальною запискою, прикріпленою до тендерної документації на сайті ProZorro, така реконструкція необхідна для скорочення стикувального часу для транзитних пасажирів терміналу.

Стан терміналу D

Наразі відомо, що виконання рейсів з віддалених від терміналу D перонів істотно впливає на час обслуговування літаків і призводить до збільшення витрат. Такий стан справ знижує привабливість Борисполя як авіахабу. В рамках проекту, планується створити новий перон, який зможе обслуговувати повітряні судна класу Е і нижче. Це — літаки А340, А320, А330, А221, А219, В747 В787 В777, В767, В757, В737.

Вимоги до виконавця робіт

Читайте також: До 10 українських аеропортів готові приймати лоукостерів

Від потенційного виконавця вимагають реалізувати повний обсяг робіт від демонтажу існуючих будівель і підготовки рельєфу, до добудови зливостоків і прокладки всіх комунікацій. Також від підрядника вимагають передбачити можливість подальшого розширення перону. З огляду на це і проект, і будівельні роботи повинні здійснюватися за модульним принципом.

Фінансування робіт передбачено в інвестиційних планах ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на 2016-2017 роки. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій — 18 жовтня 2017 року. Сам аукціон повинен відбутися 23 листопада поточного року.

Джерело: Budport

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: