fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Викладачів журналістики запрошують у нову академію

Vykladačiv žurnalistyky zaprošujuť u novu akademiju
Ініціювали запуск Академії Центр інформації про права людини, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Комісія з журналістської етики, Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Науково-методична комісія з журналістики та інформації Міністерства освіти та науки України.
Inicijuvaly zapusk Akademiї Centr informaciї pro prava ljudyny, Upovnovaženyj Verhovnoї Rady Ukraїny z prav ljudyny, Komisija z žurnalistśkoї etyky, Instytut žurnalistyky KNU imeni Tarasa Ševčenka ta Naukovo-metodyčna komisija z žurnalistyky ta informaciї Ministerstva osvity ta nauky Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наприкінці вересня в Україні розпочала роботу Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістських кафедр.  Мета проекту для викладачів. Академії має на меті підвищити обізнаність усіх, хто викладає журналістику, щодо прав людини й завдяки цьому посилити чутливість ЗМІ  до проблематики меншин та вразливих груп, а також сприяти дотриманню етичних журналістських стандартів у висвітленні питань, повязаних із правами людини, рівності та недискримінації. Географія проекту. У проекті беруть участь 24 викладачі з 20 університетів України (Київ, Львів, Черкаси, Житомир, Ужгород, Херсон, Кропивницький, Харків, Хмельницький та інші міста). Вони мають різний досвід викладання журналістських дисциплін й розуміння цінності прав людини в медіа. Навчання відбуватиметься з вересня по лютий. Ми не прагнемо з викладачів журналістики зробити правозахисників. Ми ставимось до учасників Академії як до активних агентів змін в медіаосвіті України. Костянтин Шендеровський. координатор Академії, доцент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат наук із соціальних комунікацій .
04.10.2017,13:55
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Наприкінці вересня в Україні розпочала роботу Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістських кафедр. 

Мета проекту для викладачів

Академії має на меті підвищити обізнаність усіх, хто викладає журналістику, щодо прав людини й завдяки цьому посилити чутливість ЗМІ  до проблематики меншин та вразливих груп, а також сприяти дотриманню етичних журналістських стандартів у висвітленні питань, пов’язаних із правами людини, рівності та недискримінації.

Географія проекту

У проекті беруть участь 24 викладачі з 20 університетів України (Київ, Львів, Черкаси, Житомир, Ужгород, Херсон, Кропивницький, Харків, Хмельницький та інші міста). Вони мають різний досвід викладання журналістських дисциплін й розуміння цінності прав людини в медіа. Навчання відбуватиметься з вересня по лютий.

Академія з прав людини для викладачів журналістики запрацювала в Україні

Ми не прагнемо з викладачів журналістики зробити правозахисників. Ми ставимось до учасників Академії як до активних агентів змін в медіаосвіті України

Костянтин Шендеровський, координатор Академії, доцент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат наук із соціальних комунікацій

Джерело: Mediasapiens

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: