fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Квантову комунікацію вперше показали в дії

Kvantovu komunikaciju vperše pokazaly v diї
До останнього часу дальність квантових комунікацій була обмежена кількома сотнями км. На відеоконференції, що відбулася між китайською і австрійською Академіями Наук, було вперше продемонстровано міжконтинентальні квантові комунікації
Do ostanńogo času daľnisť kvantovyh komunikacij bula obmežena kiľkoma sotnjamy km. Na videokonferenciї, ščo vidbulasja miž kytajśkoju i avstrijśkoju Akademijamy Nauk, bulo vperše prodemonstrovano mižkontynentaľni kvantovi komunikaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Квантову комунікацію забезпечив супутник Micius, над створенням якого міждисциплінарна команда Китайської Академії Наук працювала більше 10 років. Також в передачі були задіяні 3 наземні станції: в Сінлун поблизу Пекіна, в Наньшане біля Урумчі і в Граці біля Відня.  Що варто знати про квантову комунікацію. Квантова комунікація забезпечує надзвичайно надійний зв’язок, заснований на передачі фотонних кубітів методом квантового розподілу ключів. Вважається, що інформацію, яка передається таким чином, неможливо підслухати, перехопити або зламати. Будь-яка така спроба спотворить сигнал, що передається, і факт злому стане очевидним. Обійти обмеження в декілька сотень км дозволило використання орбітальних супутників. Винесений в космос сегмент дозволив зручно зєднати дві точки на земній поверхні завдяки тому, що поширення фотонів у вакуумі відбувається майже без втрат і з мінімальним ризиком порушення когерентності. Власне супутник Micius обладнаний передавачем QKD (Quantum Key Distribution). Фахівці відзначають, що за 10 хвилин, які супутник пролітає над територією Китаю, можна передати 300 Kbit зашифрованої інформації. До 2030 року Китай може створити комунікаційну мережу на основі квантової передачі даних.
Реклама 👇 Замовити

Квантову комунікацію забезпечив супутник Micius, над створенням якого міждисциплінарна команда Китайської Академії Наук працювала більше 10 років. Також в передачі були задіяні 3 наземні станції: в Сінлун поблизу Пекіна, в Наньшане біля Урумчі і в Граці біля Відня. 

Що варто знати про квантову комунікацію

Квантова комунікація забезпечує надзвичайно надійний зв’язок, заснований на передачі фотонних кубітів методом квантового розподілу ключів. Вважається, що інформацію, яка передається таким чином, неможливо підслухати, перехопити або зламати. Будь-яка така спроба спотворить сигнал, що передається, і факт злому стане очевидним. Обійти обмеження в декілька сотень км дозволило використання орбітальних супутників. Винесений в космосКвантову комунікацію вперше показали в дії 1Міноборони Канади ініціює розробку нових правил захисту супутників сегмент дозволив зручно з’єднати дві точки на земній поверхні завдяки тому, що поширення фотонів у вакуумі відбувається майже без втрат і з мінімальним ризиком порушення когерентності. Власне супутник Micius обладнаний передавачем QKD (Quantum Key Distribution). Фахівці відзначають, що за 10 хвилин, які супутник пролітає над територією Китаю, можна передати 300 Kbit зашифрованої інформації. До 2030 року Китай може створити комунікаційну мережу на основі квантової передачі даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: