fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фестиваль фільмів, знятих дітьми, пройде в Україні

Festyvaľ fiľmiv, znjatyh diťmy, projde v Ukraїni
Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує Другий конкурс короткометражних фільмів. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років
Festyvaľ mystectva kino dlja ditej ta pidlitkiv «Čildren Kinofest» ogološuje Drugyj konkurs korotkometražnyh fiľmiv. Do učasti pryjmajuťsja stričky, stvoreni molodymy ljuďmy u vici vid 7 do 14 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  2017 року Фестиваль кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест відбувся у 21 місті та зібрав понад 40 тисяч глядачів. У 2018 році фестиваль триватиме в Україні з 25 травня по 3 червня. Умови конкурсу фільмів. До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті. Заявки прийматимуться з 2 жовтня 2017 року по 20 квітня 2018 року. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. 10 фіналістів, обраних комісією, буде оголошено 18 травня. Ці фільми будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі Київська Русь у рамках V Чілдрен Кінофесту. 3 червня під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу — найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 тис грн, а також лауреатів Спеціальних дипломів журі. Подія відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств у Чернігові, Львові та Одесі, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Швеції в Україні, Данського кіноінституту.
Реклама 👇 Замовити

2017 року Фестиваль кіноФестиваль фільмів, знятих дітьми, пройде в Україні 1У столиці пройде дитячий кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся у 21 місті та зібрав понад 40 тисяч глядачів. У 2018 році фестиваль триватиме в Україні з 25 травня по 3 червня.

Умови конкурсу фільмів

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті. Заявки прийматимуться з 2 жовтня 2017 року по 20 квітня 2018 року. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. 10 фіналістів, обраних комісією, буде оголошено 18 травня.

Ці фільми будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках V «Чілдрен Кінофесту». 3 червня під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу — найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 тис грн, а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

Подія відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств у Чернігові, Львові та Одесі, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Швеції в Україні, Данського кіноінституту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: