fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд пропонує охочим створити брендбук України

Urjad proponuje ohočym stvoryty brendbuk Ukraїny
Міністерство інформаційної політики України оголосило про початок конкурсу на створення державного брендбуку України. Організатори кажуть про декілька ключових завдань, які намагаються вирішити таким оригінальним чином
Ministerstvo informacijnoї polityky Ukraїny ogolosylo pro počatok konkursu na stvorennja deržavnogo brendbuku Ukraїny. Organizatory kažuť pro dekiľka ključovyh zavdań, jaki namagajuťsja vyrišyty takym oryginaľnym čynom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Яка мета конкурсу. Упізнаваність крани серед туристів та закордонних партнерів можна забезпечити завдяки окремому бренду, шрифту, символіці та сукупності фірмових кольорів. Принаймні, так вважають чиновники державного апарату. Саме тому Міністерство інформаційної політики України оголосило конкурс на створення брендбуку — але не відомства, а цілої держави. На офіційному сайті міністерства вказано, що основне завдання конкурсу – створити проекти моделей інформаційного продукту графічного характеру на тему: Популяризація України у світі. Учасником конкурсу на створення брендбуку для країни може стати кожен охочий. Кількість поданих пропозицій при цьому не обмежується. На часі дізнатися більше про те, як можна стати учасником цього конкурсу та позмагатися за головний приз. Які критерії участі. До завдання додано також результати дослідження, що здійснювалося на основі фокус-груп іноземних громадян. Метою дослідження при цьому було вивчення їхнього ставлення до України та українців. Для тих, хто пропонуватиме власні варіанти брендбуку для держави, за посиланням доступні варіанти шрифтів, які можуть стати основою для виконання роботи. Також можна пропонувати власні напрацювання та ідеї. Для участі в конкурсі на кращий варіант брендбуку України слід подати заявку до 25 жовтня 2017 року, до 15:00 включно, наголошують організатори. Заявка подається у друкованій формі з переліком необхідних документів.  Також її треба продублювати на електронну адресу [email protected] Більше подробиць про конкурс можна знайти за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Яка мета конкурсу

Упізнаваність крани серед туристів та закордонних партнерів можна забезпечити завдяки окремому бренду, шрифту, символіці та сукупності фірмових кольорів. Принаймні, так вважають чиновники державного апарату. Саме тому Міністерство інформаційної політики України оголосило конкурс на створення брендбуку — але не відомства, а цілої держави. На офіційному сайті міністерства вказано, що «основне завдання конкурсу – створити проекти моделей інформаційного продукту графічного характеру на тему: «Популяризація України у світі». Учасником конкурсу на створення брендбуку для країни може стати кожен охочий. Кількість поданих пропозицій при цьому не обмежується. На часі дізнатися більше про те, як можна стати учасником цього конкурсу та позмагатися за головний приз.

Які критерії участі

До завдання додано також результати дослідження, що здійснювалося на основі фокус-груп іноземних громадян. Метою дослідження при цьому було вивчення їхнього ставлення до України та українців. Для тих, хто пропонуватиме власні варіанти брендбуку для держави, за посиланням доступні варіанти шрифтів, які можуть стати основою для виконання роботи. Також можна пропонувати власні напрацювання та ідеї.

Для участі в конкурсі на кращий варіант брендбуку України слід подати заявку до 25 жовтня 2017 року, до 15:00 включно, наголошують організатори. Заявка подається у друкованій формі з переліком необхідних документів.  Також її треба продублювати на електронну адресу [email protected] Більше подробиць про конкурс можна знайти за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: