fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Mastercard запустила систему виявлення шахрайства з картами

Mastercard zapustyla systemu vyjavlennja šahrajstva z kartamy
Early Detection System доступна емітентам по всьому світу і охоплює всі типи шахрайства за всіма транзакційних каналах, використовуючи інформацію мережі Mastercard
Early Detection System dostupna emitentam po vśomu svitu i ohopljuje vsi typy šahrajstva za vsima tranzakcijnyh kanalah, vykorystovujučy informaciju mereži Mastercard
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова система Mastercard ідентифікує випадки шахрайської торгівлі даними по банківських рахунках, а також випадки тестування карт зловмисниками перед безпосереднім використанням цих карток для шахрайської діяльності. Функція визначає, чи схильна карта або обліковий запис до потенційного ризику злому, і відправляє попередження з оцінкою рівня ризику емітенту карти. Інші нововведення від Mastercard. Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black Edition. Вона пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує. Кожен власник картки Black матиме ексклюзивну перевагу – цілодобову підтримку команди віддалених асистентів спеціального сервісу Travel Concierge. Вони допоможуть клієнтам знайти та купити квитки, підготувати необхідні документи, підібрати тури та забронювати готелі, замовити трансфери й орендувати авто. Служба віддалених помічників зможе також надавати консультації в нестандартних ситуаціях під час подорожі – у будь-який момент і точці планети. З карткою World Black Edition клієнтам ПриватБанку доступні послуги цілодобового персонального банкінгу, консультацій з купівель в Інтернеті, а також медичного страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами.
Реклама 👇 Замовити

Нова система Mastercard ідентифікує випадки шахрайської торгівлі даними по банківських рахунках, а також випадки тестування карт зловмисниками перед безпосереднім використанням цих карток для шахрайської діяльності. Функція визначає, чи схильна карта або обліковий запис до потенційного ризику злому, і відправляє попередження з оцінкою рівня ризику емітенту карти.

Інші нововведення від Mastercard

Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову карткуMastercard запустила систему виявлення шахрайства з картами 1Mastercard і ПриватБанк презентували Black Card World Black Edition. Вона пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує. Кожен власник картки Black матиме ексклюзивну перевагу – цілодобову підтримку команди віддалених асистентів спеціального сервісу Travel Concierge. Вони допоможуть клієнтам знайти та купити квитки, підготувати необхідні документи, підібрати тури та забронювати готелі, замовити трансфери й орендувати авто. Служба віддалених помічників зможе також надавати консультації в нестандартних ситуаціях під час подорожі – у будь-який момент і точці планети. З карткою World Black Edition клієнтам ПриватБанку доступні послуги цілодобового персонального банкінгу, консультацій з купівель в Інтернеті, а також медичного страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: