fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Киянам пропонують обрати найкращі міські проекти

Kyjanam proponujuť obraty najkrašči miśki proekty
У Києві реалізовують другий етап громадського бюджету. Цього разу КМДА збільшила фінансування до 100 млн грн. Наразі розпочалось публічне голосування за проекти в рамках «Громадського бюджету Києва»
U Kyjevi realizovujuť drugyj etap gromadśkogo bjudžetu. Cogo razu KMDA zbiľšyla finansuvannja do 100 mln grn. Narazi rozpočaloś publične golosuvannja za proekty v ramkah «Gromadśkogo bjudžetu Kyjeva»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вибрати проекти може кожен киянин, зареєструвавшись у системі за допомогою Bank ID. Обирати цього року можна з 564 проектів у 13 категоріях.  Коли визначать найкращі проекти. Кожен учасник може обрати не більше п’яти різних проектів, за кожен можна віддати лише один голос від однієї особи. Переможцями стануть проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів киян. Всього з міського бюджету виділено 100 млн грн на реалізацію проектів-переможців. Розрізняють великі (вартістю до 2 млн грн) та малі (до 400 тис грн) ініціативи. Голосування триватиме місяць, до кінця жовтня. Після чого до 9 листопада організатори оголосять переможців і вже протягом 2018 року усі ініціативи обіцяють профінансувати та реалізувати. Нагадаємо, що кияни хочуть користуватися наземними переходами на Хрещатику. На підтримку рішення вже зроблено велику кількість досліджень, розроблено декілька концепцій та планів конкретних заходів, аби перетворити вулицю Хрещатик на комфортне та доступне середовище для людей.
02.10.2017,17:33
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Вибрати проекти може кожен киянин, зареєструвавшись у системі за допомогою Bank ID. Обирати цього року можна з 564 проектів у 13 категоріях. 

Коли визначать найкращі проекти

Кожен учасник може обрати не більше п’яти різних проектів, за кожен можна віддати лише один голос від однієї особи. Переможцями стануть проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів киян. Всього з міського бюджету виділено 100 млн грн на реалізацію проектів-переможців. Розрізняють великі (вартістю до 2 млн грн) та малі (до 400 тис грн) ініціативи. Голосування триватиме місяць, до кінця жовтня. Після чого до 9 листопада організатори оголосять переможців і вже протягом 2018 року усі ініціативи обіцяють профінансувати та реалізувати.

Нагадаємо, що кияни хочуть користуватисяКиянам пропонують обрати найкращі міські проекти 1Кияни хочуть користуватися наземними переходами на Хрещатику наземними переходами на Хрещатику. На підтримку рішення вже зроблено велику кількість досліджень, розроблено декілька концепцій та планів конкретних заходів, аби перетворити вулицю Хрещатик на комфортне та доступне середовище для людей.

Джерело: Хмарочос

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: