fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС запускає онлайн-мапу для перевірки санкційних компаній

JeS zapuskaje onlajn-mapu dlja perevirky sankcijnyh kompanij
Представники ЄС сподіваються, що інтерактивна онлайн-карта дасть змогу представникам бізнесу заздалегідь дізнатися, які контрагенти та компанії підпадають під економічні санкції та уникнути проблем і штрафів при веденні бізнесу за кордоном
Predstavnyky JeS spodivajuťsja, ščo interaktyvna onlajn-karta dasť zmogu predstavnykam biznesu zazdalegiď diznatysja, jaki kontragenty ta kompaniї pidpadajuť pid ekonomični sankciї ta unyknuty problem i štrafiv pry vedenni biznesu za kordonom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягає нововведення. ЄС у пятницю, 29 вересня, запускає інтерактивну онлайн-мапу. На неї буде нанесено дані щодо міжнародних санкцій, які діють проти режимів, організацій та окремих фізичних осіб в усьому світі. Сервіс покликаний допомогти підприємцям з ЄС, які ведуть бізнес за кордоном. За його допомогою вони зможуть отримати комплексну інформацію щодо санкцій у світі та уникнути їхнього порушення. Обравши окрему країну, представник бізнесу зможе переглянути список санкційних компаній. Також буде змога здійснювати пошук за різними секторами економіки або за назвами підприємств чи іменами фізичних осіб. Чому цей сервіс важливий. На даний момент діють міжнародні санкції проти авторитарних режимів у десятках країн світу, а також проти багатьох терористичних організацій. За інформацією AFP, документи щодо санкцій у світі, — це сотні сторінок юридичного тексту. Більшості підприємців немає ні можливості, ані часу для вивчення цих тонкощів. Одночасно порушення санкцій можуть обернутися багатомільйонними штрафами за співробітництво великих компаній чи банків із режимами та урядами, протя яких запроваджено економічні чи політичні санкції. Читатйте також: Приклад для України — чим вабить електронна Естонія. Важливість нового онлайн-сервісу також полягає у запобіганні випадкам, коли бізнес відмовляється від співпраці з країнами та організаціями, які не є обєктом обмежувальних заходів. Естонія, яка нині головує у ЄС та яка займалась створенням онлайн-карти, стверджує, що держоргани країн-членів ЄС та європейські інституції щодня отримують тисячі запитів від компаній щодо санкцій, яких вони повинні дотримуватися. Відтак онлайн-мапа допоможе спростити пошук та надання такої інформації.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягає нововведення

ЄС у п’ятницю, 29 вересня, запускає інтерактивну онлайн-мапу. На неї буде нанесено дані щодо міжнародних санкцій, які діють проти режимів, організацій та окремих фізичних осіб в усьому світі. Сервіс покликаний допомогти підприємцям з ЄС, які ведуть бізнес за кордоном. За його допомогою вони зможуть отримати комплексну інформацію щодо санкцій у світі та уникнути їхнього порушення.

Обравши окрему країну, представник бізнесу зможе переглянути список санкційних компаній. Також буде змога здійснювати пошук за різними секторами економіки або за назвами підприємств чи іменами фізичних осіб.

Чому цей сервіс важливий

На даний момент діють міжнародні санкції проти авторитарних режимів у десятках країн світу, а також проти багатьох терористичних організацій. За інформацією AFP, документи щодо санкцій у світі, — це сотні сторінок юридичного тексту. Більшості підприємців немає ні можливості, ані часу для вивчення цих тонкощів. Одночасно порушення санкцій можуть обернутися багатомільйонними штрафами за співробітництво великих компаній чи банків із режимами та урядами, протя яких запроваджено економічні чи політичні санкції.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Читайте також: Приклад для України — чим вабить електронна Естонія

Важливість нового онлайн-сервісу також полягає у запобіганні випадкам, коли бізнес відмовляється від співпраці з країнами та організаціями, які не є об’єктом обмежувальних заходів.

Естонія, яка нині головує у ЄС та яка займалась створенням онлайн-карти, стверджує, що держоргани країн-членів ЄС та європейські інституції щодня отримують тисячі запитів від компаній щодо санкцій, яких вони повинні дотримуватися. Відтак онлайн-мапа допоможе спростити пошук та надання такої інформації.

Джерело: DW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: