fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді

5 ukraїnśkyh mist realizujuť proekt rozvytku pidpryjemnyctva sered molodi
За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні ГО «Взаємодія Плюс» оголошено грантовий конкурс на участь у проекті розвитку підприємницьких та кар’єрних компетенцій серед студентів та молодих спеціалістів. Проект буде реалізовано у 5 містах України: Києві, Вінниці, Краматорську, Кривому Розі та Харкові.
Za pidtrymky Viddilu presy, osvity ta kuľtury Posoľstva SŠA v Ukraїni GO «Vzajemodija Pljus» ogološeno grantovyj konkurs na učasť u proekti rozvytku pidpryjemnyćkyh ta kar’jernyh kompetencij sered studentiv ta molodyh specialistiv. Proekt bude realizovano u 5 mistah Ukraїny: Kyjevi, Vinnyci, Kramatorśku, Kryvomu Rozi ta Harkovi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект має на меті допомогу високомотивованим студентам та молодим фахівцям. Учасники отримають як теоретичні, так і практичні поради щодо того, як зробити кар’єру у малому та середньому бізнесі або започаткувати свою власну справу. Участь у конкурсному відборі можуть брати студенти всіх спеціальностей ВНЗ та випускники - молоді спеціалісти. На підставі мотиваційних анкет-заявок, проект надасть спонсорований доступ до практикумів з розвитку бізнесу та інтернет-маркетингу. Програмою передбачається спільна робота студентів/випускників та підприємців на практикумах (субота та неділя). Програма проекту. — майстер-клас Робота в малому бізнесі чи самозайнятість — практикум 1 — Управління підрозділом у малому бізнесі — практикум 2 — Управління підрозділом у малому бізнесі — практикум 3 — Інтернет–маркетинг в малому бізнесі (буде залежати від складу учасників) Формат навчання. Навчання відбуватиметься в наступному форматі: підприємець та двоє студентів створюють менторську групу. У межах групи ментор передає свої навички ведення бізнесу, ділиться історіями успіхів та поразок. Студенти проходять двомісячне індивідуальне стажування в компанії ментора і, разом з ним, розробляють програму розвитку бізнесу й ефективну стратегію інтернет-маркетингу компанії. Стажування на підприємстві передбачає мінімально 2—3 двогодинні особисті зустрічі студента та підприємця щотижнево; постійну консультаційну підтримку експертів проекту. До початку першого практикуму учасники мають приділити 4—5 годин для самостійної роботи з посібниками, якими будуть забезпечені заздалегідь. Учасники проекту повинні систематично виконувати практичні завдання експертів та підприємців, повністю виконати програму стажування. Участь в Програмі є безкоштовною. Учасники забезпечуються навчальними матеріалами, кава-брейками. Стати учасником проекти можна зареєструвавшись за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Проект має на меті допомогу високомотивованим студентам та молодим фахівцям. Учасники отримають як теоретичні, так і практичні поради щодо того, як зробити кар’єру у малому та середньому бізнесі5 українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді 1ЄБРР виділить $30 млн інвестицій для України або започаткувати свою власну справу.

Участь у конкурсному відборі можуть брати студенти всіх спеціальностей ВНЗ та випускники – молоді спеціалісти. На підставі мотиваційних анкет-заявок, проект надасть спонсорований доступ до практикумів з розвитку бізнесу та інтернет-маркетингу. Програмою передбачається спільна робота студентів/випускників та підприємців на практикумах (субота та неділя).

Програма проекту

— майстер-клас «Робота в малому бізнесі чи самозайнятість»

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

— практикум 1 — «Управління підрозділом у малому бізнесі»

— практикум 2 — «Управління підрозділом у малому бізнесі»

— практикум 3 — «Інтернет–маркетинг в малому бізнесі» (буде залежати від складу учасників)

Формат навчання

Навчання відбуватиметься в наступному форматі: підприємець та двоє студентів створюють менторську групу. У межах групи ментор передає свої навички ведення бізнесу, ділиться історіями успіхів та поразок. Студенти проходять двомісячне індивідуальне стажування в компанії ментора і, разом з ним, розробляють програму розвитку бізнесу й ефективну стратегію інтернет-маркетингу компанії. Стажування на підприємстві передбачає мінімально 2—3 двогодинні особисті зустрічі студента та підприємця щотижнево; постійну консультаційну підтримку експертів проекту.
До початку першого практикуму учасники мають приділити 4—5 годин для самостійної роботи з посібниками, якими будуть забезпечені заздалегідь. Учасники проекту повинні систематично виконувати практичні завдання експертів та підприємців, повністю виконати програму стажування.

Участь в Програмі є безкоштовною. Учасники забезпечуються навчальними
матеріалами, кава-брейками. Стати учасником проекти можна зареєструвавшись за посиланням.

5 українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: