fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Користувачі Android в Україні отримали доступ до «Відкритого міста»

Korystuvači Android v Ukraїni otrymaly dostup do «Vidkrytogo mista»
У мешканців 50 українських міст з’явилася нова можливість отримати доступ до послуг комунальних служб та підприємств за допомогою мобільного додатку. Користувачі розробки від фонду «Східна Європа» можуть створювати звернення, відстежувати реагування на скарги та скористатися іншими можливостями покращення свого міста через інструменти онлайн-демократії
U meškanciv 50 ukraїnśkyh mist z’javylasja nova možlyvisť otrymaty dostup do poslug komunaľnyh služb ta pidpryjemstv za dopomogoju mobiľnogo dodatku. Korystuvači rozrobky vid fondu «Shidna Jevropa» možuť stvorjuvaty zvernennja, vidstežuvaty reaguvannja na skargy ta skorystatysja inšymy možlyvostjamy pokraščennja svogo mista čerez instrumenty onlajn-demokratiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працює Відкрите місто. Новий мобільний додаток інтерактивної платформи Відкрите місто охоплює 50 міст України і доступний поки що для мобільної операційної системи Android . Цей інструмент дає змогу швидко відправити міським службам свій сигнал-зауваження, що стосується благоустрою і комфорту у місті. Серед проблем, про які можуть повідомляти користувачі додатку, — несправність світлофорів чи вуличного освітлення, проблеми із дорожним покриттям, занедбані сквери, руйнування міської інфраструктури, проблеми із вивезенням чи зберіганням сміття тощо. НА часі дізнатися про те, як можна скористатися новинкою. Як скористатися новим сервісом. Користувач додатку може додати на карту власний сигнал про проблеми у місті. Для цього потрібно: Сфотографувати помічену проблему чи несправність, Обрати одну з категорій для визначення зафікосваної проблеми у місті (наприклад, сміття). Зазначити місцезнаходження проблеми (адресу або точку на карті). Вказати подробиці про помічену проблему та надіслати відповідним службам. Інформація автоматично надсилається у потрібну службу кожного міста і потім можна проконтролювати, чи буде цей недолік усунено. Розробники обіцяють забезпечити швидке реагування та контроль виконання заявок від населення. Де можна завантажити додаток. Уже невдовзі додаток стане доступним і користувачам сімейства пристроїв на базі операційної системи iOS. Поки що його можуть використати власники смартфонів на Android, завантаживши за посиланням із магазину Google Play. Розробником додатку став фонд Східна Європа.
Реклама 👇 Замовити

Як працює «Відкрите місто»

Новий мобільний додаток інтерактивної платформи «Відкрите місто» охоплює 50 міст України і доступний поки що для мобільної операційної системи Android . Цей інструмент дає змогу швидко відправити міським службам свій сигнал-зауваження, що стосується благоустрою і комфорту у місті. Серед проблем, про які можуть повідомляти користувачі додатку, — несправність світлофорів чи вуличного освітлення, проблеми із дорожним покриттям, занедбані сквери, руйнування міської інфраструктури, проблеми із вивезенням чи зберіганням сміття тощо. НА часі дізнатися про те, як можна скористатися новинкою.

Як скористатися новим сервісом

Користувач додатку може додати на карту власний сигнал про проблеми у місті. Для цього потрібно:

  • Сфотографувати помічену проблему чи несправність,
  • Обрати одну з категорій для визначення зафікосваної проблеми у місті (наприклад, сміття).
  • Зазначити місцезнаходження проблеми (адресу або точку на карті).
  • Вказати подробиці про помічену проблему та надіслати відповідним службам.

Інформація автоматично надсилається у потрібну службу кожного міста і потім можна проконтролювати, чи буде цей недолік усунено. Розробники обіцяють забезпечити швидке реагування та контроль виконання заявок від населення.

Де можна завантажити додаток

Уже невдовзі додаток стане доступним і користувачам сімейства пристроїв на базі операційної системи iOS. Поки що його можуть використати власники смартфонів на Android, завантаживши за посиланням із магазину Google Play. Розробником додатку став фонд «Східна Європа».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: