fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Платформу рейтингів України представлено онлайн

Platformu rejtyngiv Ukraїny predstavleno onlajn
Українська Правда разом із Vox Ukraine і Zeitgeist Design презентували проект-платформу, де розміщена інформація про індекси України в ключових світових рейтингах
Ukraїnśka Pravda razom iz Vox Ukraine i Zeitgeist Design prezentuvaly proekt-platformu, de rozmiščena informacija pro indeksy Ukraїny v ključovyh svitovyh rejtyngah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У проекті зібрані індекси України у майже 40 ключових рейтингів, що за задумом авторів повинно допомогти людям отримувати об’єктивну і повну інформацію про місце України у світі. Як можна використовувати платформу. На першому етапі проекту аналітики VoxUkraine відібрали понад 50 найбільш цитованих міжнародних рейтингів, у яких представлено Україну. Для фіналізації списку ми запитали близько 10 експертів з різних галузей, які індекси й рейтинги зі сфери їхніх професіональних інтересів вони вважають найбільш репрезентативними та актуальними. Рейтинги розділені за різними напрямами Економіка, Свободи, Людський капітал, Корупція та Держава і безпека. Вказано візуальну динаміку за останні 6 років, географічні та глобальні сусіди України по рейтингах. Нагадаємо, що з 11 жовтня VoxUkraine розпочинає онлайн-курс з економіки для журналістів Як писати про економіку без помилок. Курс покликаний сформувати цілісне уявлення, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України. Також ви навчитеся читати фінансову звітність компаній та банків, та знаходити теми у цих цифрах.
Реклама 👇 Замовити

У проекті зібрані індекси України у майже 40 ключових рейтингів, що за задумом авторів повинно допомогти людям отримувати об’єктивну і повну інформацію про місце України у світі.

Як можна використовувати платформу

На першому етапі проекту аналітики VoxUkraine відібрали понад 50 найбільш цитованих міжнародних рейтингів, у яких представлено Україну. Для фіналізації списку ми запитали близько 10 експертів з різних галузей, які індекси й рейтинги зі сфери їхніх професіональних інтересів вони вважають найбільш репрезентативними та актуальними. Рейтинги розділені за різними напрямами «Економіка», «Свободи», «Людський капітал», «Корупція» та «Держава і безпека». Вказано візуальну динаміку за останні 6 років, географічні та глобальні сусіди України по рейтингах.

Нагадаємо, що з 11 жовтня VoxUkraineПлатформу рейтингів України представлено онлайн 1VoxUkraine запрошує на онлайн-курс з економіки для журналістів розпочинає онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок». Курс покликаний сформувати цілісне уявлення, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України. Також ви навчитеся читати фінансову звітність компаній та банків, та знаходити теми у цих цифрах.

Платформу рейтингів України представлено онлайн 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: