Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці представили на Kickstarter модульний наплічник

Ukraїnci predstavyly na Kickstarter moduľnyj napličnyk

Триває вихід українських проектів на один із найпопулярніших майданчиків колективного фінансування для стартапів. Цього разу йдеться про аксесуар — модульний рюкзак, який можна видозмінити та використовувати у різних комбінаціях елементів
Tryvaje vyhid ukraїnśkyh proektiv na odyn iz najpopuljarnišyh majdančykiv kolektyvnogo finansuvannja dlja startapiv. Cogo razu jdeťsja pro aksesuar — moduľnyj rjukzak, jakyj možna vydozminyty ta vykorystovuvaty u riznyh kombinacijah elementiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про український рюкзак-трансформер. Розробка має назву HURU. Вона являє собою водостійкий наплічник для міста та мандрівок. Автори твердять, що на цей наплічник надається пожиттєва гарантія. Також його відрізняє від інших міських наплічників сумка-бананка, яку можна відокремити від основного рюкзака. Всі моделі відшивають вручну із міцних водонепроникних матеріалів. Від рюкзака можна відокремити функціональні елементи, а також змінити його обсяги, використати термоізольовану кишеню і навіть отримати капюшон на випадок зливи. Хто стоїть за розробкою і як її можна придбати. HURU створено українцем Олегом Власенком, який багато мандрує. Для запуску у продаж автор хоче зібрати $15 тис. У роздрібному продажу наплічник коштуватиме $350, проте для бекерів на Kickstarter поки що передбачено знижки. Замовити рюкзак за ціною від $249 можна на сторінці Kickstarter-кампанії.

Що варто знати про український рюкзак-трансформер

Розробка має назву HURU. Вона являє собою водостійкий наплічник для міста та мандрівок. Автори твердять, що на цей наплічник надається пожиттєва гарантія. Також його відрізняє від інших міських наплічників сумка-«бананка», яку можна відокремити від основного рюкзака. Всі моделі відшивають вручну із міцних водонепроникних матеріалів.

Від рюкзака можна відокремити функціональні елементи, а також змінити його обсяги, використати термоізольовану кишеню і навіть отримати капюшон на випадок зливи.

Хто стоїть за розробкою і як її можна придбати

HURU створено українцем Олегом Власенком, який багато мандрує. Для запуску у продаж автор хоче зібрати $15 тис. У роздрібному продажу наплічник коштуватиме $350, проте для бекерів на Kickstarter поки що передбачено знижки. Замовити рюкзак за ціною від $249 можна на сторінці Kickstarter-кампанії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: