fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

UDP Renewables будуватиме об’єкти відновлювальної енергетики в Україні

UDP Renewables buduvatyme ob'jekty vidnovljuvaľnoї energetyky v Ukraїni
Компанія ставить амбітну мету — зробити альтернативні джерела енергії основними для України. Першим успішно реалізованим на цьому шляху проектом стала найбільша в Київській області Димерська СЕС-1.
Kompanija stavyť ambitnu metu — zrobyty aľternatyvni džerela energiї osnovnymy dlja Ukraїny. Peršym uspišno realizovanym na ćomu šljahu proektom stala najbiľša v Kyїvśkij oblasti Dymerśka SES-1.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія UDP Renewables, яка входить до групи UDP, оголосила про масштабні плани щодо трансформування енергетичного ринку України. Компанія вже запустила сонячну електростанцію на Київщині й готує до реалізації аналогічні проекти в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Вони мають стати складовою оновленої системи енергетики в Україні. Про альтернативну енергетику в Україні. Компанія UDP Renewables планує ввести в експлуатацію обєкти сонячної та вітрової енергетики сумарною потужністю 300 МВт, залучивши до співпраці провідні світові компанії. Першим реалізованим етапом стало будівництво сонячної електростанції (СЕС). Воно відбулося у смт Велика Димерка Броварського району Київської області. До енергосистеми країни вже підключено першу чергу цієї СЕС потужністю 6 МВт, яка складається з 22 200 сонячних модулів. У 2018 році будуть завершені три наступні черги, а загальна  потужність Димерської СЕС досягне 50 МВт, що відповідає 5% потужності типового блоку атомної електростанції. У IV кварталі цього року буде розпочато будівництво двох нових СЕС: на 17,5 МВт у Херсонській області та на 10 МВт — в Одеській. Загалом на сьогодні сумарний об’єм підготовлених проектів компанії UDP Renewables у південних областях України становить 120 МВт. Протягом наступних п’яти років група UDP планує інвестувати в програму розвитку альтернативної енергетики близько $300 млн, з яких уже інвестовано майже $10 млн. Також є намір залучити до проекту кошти міжнародних фінансових інституцій та міжнародних партнерів. Відновлювана енергетика — це потужний глобальний тренд, і ми прагнемо, щоб Україна крокувала в ногу з прогресом. Зелені енерготехнології стають ефективнішими та дешевшими й згодом витіснятимуть традиційні. Вважаю, що протягом наступних 15 років технології мають усі шанси помінятися місцями: альтернативні джерела енергії стануть основними, а традиційна теплова генерація — альтернативною. Сергій Євтушенко. керуючий партнер UDP Renewables.
27.09.2017,17:14
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Компанія UDP Renewables, яка входить до групи UDP, оголосила про масштабні плани щодо трансформування енергетичного ринку України. Компанія вже запустила сонячну електростанцію на Київщині й готує до реалізації аналогічні проекти в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Вони мають стати складовою оновленої системи енергетики в Україні.

Про альтернативну енергетику в Україні

Компанія UDP Renewables планує ввести в експлуатацію об’єкти сонячної та вітрової енергетики сумарною потужністю 300 МВт, залучивши до співпраці провідні світові компанії.

Першим реалізованим етапом стало будівництво сонячної електростанції (СЕС). Воно відбулося у смт Велика Димерка Броварського району Київської області. До енергосистеми країни вже підключено першу чергу цієї СЕС потужністю 6 МВт, яка складається з 22 200 сонячних модулів. У 2018 році будуть завершені три наступні черги, а загальна  потужність Димерської СЕС досягне 50 МВт, що відповідає 5% потужності типового блоку атомної електростанції.

У IV кварталі цього року буде розпочато будівництво двох нових СЕС: на 17,5 МВт у Херсонській області та на 10 МВт — в Одеській. Загалом на сьогодні сумарний об’єм підготовлених проектів компанії UDP Renewables у південних областях України становить 120 МВт.

Протягом наступних п’яти років група UDP планує інвестувати в програму розвитку альтернативної енергетики близько $300 млн, з яких уже інвестовано майже $10 млн. Також є намір залучити до проекту кошти міжнародних фінансових інституцій та міжнародних партнерів.

Відновлювана енергетика — це потужний глобальний тренд, і ми прагнемо, щоб Україна крокувала в ногу з прогресом. Зелені енерготехнології стають ефективнішими та дешевшими й згодом витіснятимуть традиційні. Вважаю, що протягом наступних 15 років технології мають усі шанси помінятися місцями: альтернативні джерела енергії стануть основними, а традиційна теплова генерація — альтернативною

Сергій Євтушенко, керуючий партнер UDP Renewables

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: