fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Twitter хоче вдвічі збільшити кількість знаків у публікаціях

Twitter hoče vdviči zbiľšyty kiľkisť znakiv u publikacijah
Найпопулярніший сервіс мікроблогів запропонував користувачам нову опцію. Замість 140 символів вони зможуть використати майже вдвічі довші повідомлення
Najpopuljarnišyj servis mikroblogiv zaproponuvav korystuvačam novu opciju. Zamisť 140 symvoliv vony zmožuť vykorystaty majže vdviči dovši povidomlennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інформація про нововведення з’явилася у блозі компанії. За словами представників Twitter, укласти всі думки у 140 символів для користувачів часто буває непросто. Тому платформа вирішила піти назустріч побажанням мікроблоґерів. Що зміниться і чим зумовлені ці зміни. Твіти англійською мовою зазвичай можна скоротити до 140 символів. Однак, якщо ви користуєтеся японським, корейськи чи китайським традиційними алфавітами, кирилицею чи іншими деякими абетками — а також полюбляєте смайлики — то 140 символів замало. Натомість у Twitter пропонують дати змогу самовираження будь-кому на планеті. Саме тому нова кількість символів у рядках складе 280. Поки що нововведення буде доступне лише для малої групи користувачів. Згодом його обіцяють запровадити для ширшого кола твітерян. Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Twitter запустити опцію для твіттер-штормів. Функцію виявили в додатку сервісу для Android. Скріншотами поділився користувач Девеш Логендран (Devesh Logendran). Судячи з картинок, можна буде ввести повний текст своєї серії повідомлень, а програма автоматично поділить його на твіти. На зображеннях серія складається з 352 публікацій — тобто із понад 49 тис символів.
Реклама 👇 Замовити

Інформація про нововведення з’явилася у блозі компанії. За словами представників Twitter, укласти всі думки у 140 символів для користувачів часто буває непросто. Тому платформа вирішила піти назустріч побажанням мікроблоґерів.

Що зміниться і чим зумовлені ці зміни

Твіти англійською мовою зазвичай можна скоротити до 140 символів. Однак, якщо ви користуєтеся японським, корейськи чи китайським традиційними алфавітами, кирилицею чи іншими деякими абетками — а також полюбляєте смайлики — то 140 символів замало. Натомість у Twitter пропонують дати змогу самовираження будь-кому на планеті. Саме тому нова кількість символів у рядках складе 280. Поки що нововведення буде доступне лише для малої групи користувачів. Згодом його обіцяють запровадити для ширшого кола твітерян.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Twitter запустити опціюTwitter хоче вдвічі збільшити кількість знаків у публікаціях 1У Twitter можна буде організовувати «твіттершторми» через мобільний додаток для твіттер-штормів. Функцію виявили в додатку сервісу для Android. Скріншотами поділився користувач Девеш Логендран (Devesh Logendran). Судячи з картинок, можна буде ввести повний текст своєї серії повідомлень, а програма автоматично поділить його на твіти. На зображеннях серія складається з 352 публікацій — тобто із понад 49 тис символів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: