fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На українсько-білоруському кордоні встановлять відеоконтроль

Na ukraїnśko-biloruśkomu kordoni vstanovljať videokontroľ
Проект створення автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю впровадять у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нова Гута — Нові Яриловичі»
Proekt stvorennja avtomatyzovanoї systemy intelektuaľnogo videokontrolju vprovadjať u mižnarodnomu avtomobiľnomu punkti propusku «Nova Guta — Novi Jarylovyči»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безпечний перетин кордону важливий як для працівник митних служб, так і для громадян і туристів, які перетинають кордон України в обидва боки. Інтелектуальний відеоконтроль підвищить рівень законної торгівлі, транскордонне співробітництво та загальну безпеку на кордоні. На часі дізнатися більше про технологічні зміни, які з’являться на пунктах пропуску. Скільки коштує система відеоконтролю. Директор департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Державної фіскальної служби України Андрій Рахуба зазначив, що завдяки проекту зменшиться час очікування на митному посту, збільшиться вантажопотік та будуть мінімізовані ризики контрабанди. Інтелектуальний відеоконтроль на українсько-білоруському кордоні коштуватиме €800 тис. Він фінансується Європейським співтовариством, але Україна і Білорусь також виділяють майже по €75 тис. На засіданні Ради управління проектом створено робочі групи, узгоджено календарний план робіт. Термін виконання — 24 місяці. Нагадаємо, що у столичному метро з’явиться система відеоспостереження. До кінця 2017 року Київська міська державна адміністрація має намір обладнати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами з системою розпізнавання осіб. Комунальне підприємство Київський метрополітен має намір обладнати вагони метро камерами відеоспостереження. Вартість такого проекту становить 83 млн грн. Тривалість модернізації за рахунок відеокамер — період між 2017 та 2019 роками. Зараз відповідний департамент оголосив тендер на поставку камер. Сума торгів складає 11 млн грн. Після його завершення вагони буде придбано та передано в експлуатацію на лінії київського метрополітену.
Реклама 👇 Замовити

Безпечний перетин кордону важливий як для працівник митних служб, так і для громадян і туристів, які перетинають кордон України в обидва боки. Інтелектуальний відеоконтроль підвищить рівень законної торгівлі, транскордонне співробітництво та загальну безпеку на кордоні. На часі дізнатися більше про технологічні зміни, які з’являться на пунктах пропуску.

Скільки коштує система відеоконтролю

Директор департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Державної фіскальної служби України Андрій Рахуба зазначив, що завдяки проекту зменшиться час очікування на митному посту, збільшиться вантажопотік та будуть мінімізовані ризики контрабанди. Інтелектуальний відеоконтроль на українсько-білоруському кордоні коштуватиме €800 тис. Він фінансується Європейським співтовариством, але Україна і Білорусь також виділяють майже по €75 тис. На засіданні Ради управління проектом створено робочі групи, узгоджено календарний план робіт. Термін виконання — 24 місяці.

Нагадаємо, що у столичному метро з’явитьсяНа українсько-білоруському кордоні встановлять відеоконтроль 1У столичному метро з’явиться система відеоспостереження система відеоспостереження. До кінця 2017 року Київська міська державна адміністрація має намір обладнати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами з системою розпізнавання осіб. Комунальне підприємство «Київський метрополітен» має намір обладнати вагони метро камерами відеоспостереження. Вартість такого проекту становить 83 млн грн. Тривалість модернізації за рахунок відеокамер — період між 2017 та 2019 роками. Зараз відповідний департамент оголосив тендер на поставку камер. Сума торгів складає 11 млн грн. Після його завершення вагони буде придбано та передано в експлуатацію на лінії київського метрополітену.

Теґи: безпека
Джерело: Голос України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: