Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Порт у Херсоні шукає інвестора

Port u Hersoni šukaje investora

В рамках робочого візиту делегації на Херсонщину, яку очолив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, представили транспортну стратегію України до 2030 року. Також відбулась зустріч з керівництвом Херсонського морського торгового порту
V ramkah robočogo vizytu delegaciї na Hersonščynu, jaku očolyv zastupnyk ministra infrastruktury Ukraїny Viktor Dovgań, predstavyly transportnu strategiju Ukraїny do 2030 roku. Takož vidbulaś zustrič z kerivnyctvom Hersonśkogo morśkogo torgovogo portu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі порт розглядається, як один з пріорітетних об’єктів розвитку інфраструктури в рамках транспортної стратегії України до 2030 року. Перспективи Херсонського порту. Заступник міністра інфраструктури оглянув потужності порту та обговорено можливості щодо заведення інвестора. Херсонський морський торговий порт включений до пілотних концесійних проектів. Для інвесторів така форма співробітництва, як державно-приватне партнерство може бути цікавою, бо держава має надавати гарантії щодо компенсації різниці прибутку або компенсації інвестицій.

Наразі порт розглядається, як один з пріорітетних об’єктів розвитку інфраструктури в рамках транспортної стратегії України до 2030 року.

Перспективи Херсонського порту

Заступник міністра інфраструктури оглянув потужності порту та обговорено можливості щодо заведення інвестора. Херсонський морський торговий порт включений до пілотних концесійних проектів. Для інвесторів така форма співробітництва, як державно-приватне партнерство може бути цікавою, бо держава має надавати гарантії щодо компенсації різниці прибутку або компенсації інвестицій.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: