fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Порт у Херсоні шукає інвестора для розвитку

Port u Hersoni šukaje investora dlja rozvytku
В рамках робочого візиту делегації на Херсонщину, яку очолив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, представили транспортну стратегію України до 2030 року. Також відбулась зустріч з керівництвом Херсонського морського торгового порту
V ramkah robočogo vizytu delegaciї na Hersonščynu, jaku očolyv zastupnyk ministra infrastruktury Ukraїny Viktor Dovgań, predstavyly transportnu strategiju Ukraїny do 2030 roku. Takož vidbulaś zustrič z kerivnyctvom Hersonśkogo morśkogo torgovogo portu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі порт розглядається, як один з пріорітетних об’єктів розвитку інфраструктури в рамках транспортної стратегії України до 2030 року. На часі дізнатися більше про плани порту на подальший ровиток та пошук інвесторів. Перспективи, які має Херсонський порт. Заступник міністра інфраструктури оглянув потужності порту. Під час зустрічі за його участю було обговорено можливості щодо заведення інвестора та ймовірних інвестиційних проектів. Херсонський морський торговий портовий термінал включений до пілотних концесійних проектів. Для інвесторів така форма співробітництва, як державно-приватне партнерство із портовими інфраструктурними компаніями, може бути цікавою, бо держава має надавати гарантії щодо компенсації різниці прибутку або компенсації інвестицій. Про подальші плани керівництва порту та потенційних інвесторів обіцяють повідомити незабаром.
Реклама 👇 Замовити

Наразі порт розглядається, як один з пріорітетних об’єктів розвитку інфраструктури в рамках транспортної стратегії України до 2030 року. На часі дізнатися більше про плани порту на подальший ровиток та пошук інвесторів.

Перспективи, які має Херсонський порт

Заступник міністра інфраструктури оглянув потужності порту. Під час зустрічі за його участю було обговорено можливості щодо заведення інвестора та ймовірних інвестиційних проектів. Херсонський морський торговий портовий термінал включений до пілотних концесійних проектів. Для інвесторів така форма співробітництва, як державно-приватне партнерство із портовими інфраструктурними компаніями, може бути цікавою, бо держава має надавати гарантії щодо компенсації різниці прибутку або компенсації інвестицій. Про подальші плани керівництва порту та потенційних інвесторів обіцяють повідомити незабаром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: