fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запровадять мобільну ідентифікацію та обмін даними між реєстрами

V Ukraїni zaprovadjať mobiľnu identyfikaciju ta obmin danymy miž rejestramy
Нещодавно Уряд схвалив концепцію розвитку електронного урядування до 2020 року, який визначає головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи цифрової трансформації на найближчі 3 роки. Згідно реформи, має також запрацювати електронна мобільна ідентифікація MobileID та автоматичний обмін даними між реєстрами
Neščodavno Urjad shvalyv koncepciju rozvytku elektronnogo urjaduvannja do 2020 roku, jakyj vyznačaje golovni cili, priorytetni naprjamky ta zahody cyfrovoї transformaciї na najblyžči 3 roky. Zgidno reformy, maje takož zapracjuvaty elektronna mobiľna identyfikacija MobileID ta avtomatyčnyj obmin danymy miž rejestramy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До кінця 2018 року планується запровадити загалом 100 найбільш важливих послуг для громадян та бізнесу. Станом на вересень 2017 року доступно вже понад 30 загальнодержавних е-послуг. Ключовими завданнями є реалізація єдиного порталу для надання всіх електронних послуг з одного місця. Також планується запровадження електронних договорів, та популяризація всіх сервісів. Що відомо про мобільну ідентифікацію. Мобільний ідентифікація громадян Mobile ID буде запущена в Україні до кінця 2017 року. Про це повідомив премєр-міністр Володимир Гройсман. За допомогою технології Mobile ID користувачі смартфонів зможуть ставити електронні підписи до документів. Власники мобільного зможуть оплачувати послуги та отримувати доступ до захищених документів. Технологія містить у собі взаємодію між різними мережами мобільних операторів та центрами сертифікації ключів. Для цього розробники створять спеціальні SIM-карти із вбудованими алгоритмами ідентифікації. Також документом передбачається вільний обіг електронних довірчих послуг в Україні. Також планується забезпечити рівні можливості для доступу до електронних довірчим послуг, в тому числі для осіб з обмеженими можливостями, а також забезпечити свободу договору у сфері електронних довірчих послуг. Нагадаємо, що Україна приєднається до Конвенції Пан-Євро-Мед із січня 2018 року. Основна мета Конвенції полягає в переході до однакових правил визначення походження товарів, торгівля якими здійснюється між усіма договірними сторонами. Учасниками Конвенції є країни ЄС та Європейська асоціація вільної торгівлі.
Реклама 👇 Замовити

До кінця 2018 року планується запровадити загалом 100 найбільш важливих послугВ Україні запровадять мобільну ідентифікацію та обмін даними між реєстрами 1До кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян для громадян та бізнесу. Станом на вересень 2017 року доступно вже понад 30 загальнодержавних е-послуг. Ключовими завданнями є реалізація єдиного порталу для надання всіх електронних послуг з одного місця. Також планується запровадження електронних договорів, та популяризація всіх сервісів.

Що відомо про мобільну ідентифікацію

Мобільний ідентифікація громадян Mobile ID буде запущена в Україні до кінця 2017 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За допомогою технології Mobile ID користувачі смартфонів зможуть ставити електронні підписи до документів. Власники мобільного зможуть оплачувати послуги та отримувати доступ до захищених документів. Технологія містить у собі взаємодію між різними мережами мобільних операторів та центрами сертифікації ключів. Для цього розробники створять спеціальні SIM-карти із вбудованими алгоритмами ідентифікації.

Також документом передбачаєтьсяВ Україні запровадять мобільну ідентифікацію та обмін даними між реєстрами 2Уряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року вільний обіг електронних довірчих послуг в Україні. Також планується забезпечити рівні можливості для доступу до електронних довірчим послуг, в тому числі для осіб з обмеженими можливостями, а також забезпечити свободу договору у сфері електронних довірчих послуг. Нагадаємо, що Україна приєднаєтьсяВ Україні запровадять мобільну ідентифікацію та обмін даними між реєстрами 3Конвенції Пан-Євро-Мед дали «зелене світло» до Конвенції Пан-Євро-Мед із січня 2018 року. Основна мета Конвенції полягає в переході до однакових правил визначення походження товарів, торгівля якими здійснюється між усіма договірними сторонами. Учасниками Конвенції є країни ЄС та Європейська асоціація вільної торгівлі.

Джерело: МІСТО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: