fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Вчені розробили метод 3D-друку сплавів металів

Včeni rozrobyly metod 3D-druku splaviv metaliv
Більше не потрібно буде використовувати зварювальні апарати при створенні авто. Фахівці Лабораторії HRL в Каліфорнії розробили метод тривимірного друку високоміцних сплавів алюмінію, який пригодиться навіть в створенні авіації
Biľše ne potribno bude vykorystovuvaty zvarjuvaľni aparaty pry stvorenni avto. Fahivci Laboratoriї HRL v Kaliforniї rozrobyly metod tryvymirnogo druku vysokomicnyh splaviv aljuminiju, jakyj prygodyťsja naviť v stvorenni aviaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Метод 3D-друку дослідники застосували для найбільш використовуваних типів високоміцних алюмінієвих сплавів (зокрема, Al7075 і Al6061). Штучний інтелект допоміг обчислити потрібні пропорції матеріалів, для створення матеріалу необхідної надійності. Як працює новий метод 3D-друку. При створенні літака використовується тисячі болтів і зварних швів, роблячи конструкцію менш надійною. Цю проблему і збираються вирішити в каліфорнійській лабораторії, розробивши метод 3D-друку алюмінієвих сплавів. Технологія стане в нагоді не тільки в авіації, але і в автомобілебудуванні. Процес полягає в покритті металевих частин наночастинками, які є основою розплавленого під впливом лазера металу. Коли він охолоджується, сплав приймає кристалічну структуру наночастинок, яка запобігає появі тріщин. Таким чином, кінцевий продукт зберігає всю свою міцність. Щоб знайти підходящі наночастинки — зокрема, наночастинки на основі цирконію — дослідники відсортували безліч можливих елементів періодичної таблиці, щоб знайти той, який має відповідні властивості.
Реклама 👇 Замовити

Метод 3D-друку дослідники застосували для найбільш використовуваних типів високоміцних алюмінієвих сплавів (зокрема, Al7075 і Al6061). Штучний інтелектВчені розробили метод 3D-друку сплавів металів 1На фестивалі діджитал-реклами у Бельгії в журі буде штучний інтелект допоміг обчислити потрібні пропорції матеріалів, для створення матеріалу необхідної надійності.

Як працює новий метод 3D-друку

При створенні літака використовується тисячі болтів і зварних швів, роблячи конструкцію менш надійною. Цю проблему і збираються вирішити в каліфорнійській лабораторії, розробивши метод 3D-друку алюмінієвих сплавів. Технологія стане в нагоді не тільки в авіації, але і в автомобілебудуванні. Процес полягає в покритті металевих частин наночастинками, які є основою розплавленого під впливом лазера металу. Коли він охолоджується, сплав приймає кристалічну структуру наночастинок, яка запобігає появі тріщин. Таким чином, кінцевий продукт зберігає всю свою міцність. Щоб знайти підходящі наночастинки — зокрема, наночастинки на основі цирконію — дослідники відсортували безліч можливих елементів періодичної таблиці, щоб знайти той, який має відповідні властивості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: