fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Чернігівщині виготовляють хліб за латвійськими технологіями

Na Černigivščyni vygotovljajuť hlib za latvijśkymy tehnologijamy
У Чернігові почав випікати хліб новий завод з латвійськими інвестиціями, а у нове підприємство прибалтійські інвестори вклали майже € 5 млн
U Černigovi počav vypikaty hlib novyj zavod z latvijśkymy investycijamy, a u nove pidpryjemstvo prybaltijśki investory vklaly majže € 5 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виробництво вирішили створити в Чернігові у травні минулого року. Розраховане воно на 3 черги будівництва, поки що звели першу. Відомо, що ризький хліб виготовляють з борошна українського виробництва. Чим особливий ризький хліб. За словами генерального директора ТОВ Ризький хліб Геннадія Макаренка, нова пекарня побудована з нуля за 15 місяців, а працівників навчали у Латвії від трьох місяців до півроку. На сьогоднішній день на підприємстві працюють 65 осіб, а після доведення потужностей заводу до планових показників на ньому будуть працювати 300 співробітників. Формування хліба відбувається тільки вручну, тому що консистенція тіста не дозволяє ділити тісто механічним способом. Перевага ризького методу у тривалому, багатоступінчастому процесі природного бродіння. Натуральні ферменти та вітаміни, що утворюються при цьому, впливають на організм людини більш ефективніше ніж синтетичні. Кислотність хліба — 6°, що порівняно з іншими видами житнього хліба до 5 разів менше, завдяки чому наш продукт може використовуватись у період реабілітації після хвороб шлунково-кишкового тракту. Нагадаємо також, що Україна стала шостою серед країн-постачальників сільгосппродукції в ЄС.    
22.09.2017,10:35
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Виробництво вирішили створити в Чернігові у травні минулого року. Розраховане воно на 3 черги будівництва, поки що звели першу. Відомо, що ризький хліб виготовляють з борошна українського виробництва.

Чим особливий ризький хліб

За словами генерального директора ТОВ «Ризький хліб» Геннадія Макаренка, нова пекарня побудована з нуля за 15 місяців, а працівників навчали у Латвії від трьох місяців до півроку. На сьогоднішній день на підприємстві працюють 65 осіб, а після доведення потужностей заводу до планових показників на ньому будуть працювати 300 співробітників. Формування хліба відбувається тільки вручну, тому що консистенція тіста не дозволяє ділити тісто механічним способом.

Перевага ризького методу у тривалому, багатоступінчастому процесі природного бродіння. Натуральні ферменти та вітаміни, що утворюються при цьому, впливають на організм людини більш ефективніше ніж синтетичні. Кислотність хліба — 6°, що порівняно з іншими видами житнього хліба до 5 разів менше, завдяки чому наш продукт може використовуватись у період реабілітації після хвороб шлунково-кишкового тракту. Нагадаємо також, що Україна стала шостоюНа Чернігівщині виготовляють хліб за латвійськими технологіями 1Україна стала шостою серед країн-постачальників агропродукції в ЄС серед країн-постачальників сільгосппродукції в ЄС.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: