fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

9 подкастів про людський бік технологій

9 podkastiv pro ljudśkyj bik tehnologij
Технології — це всюдисуща складова життя сучасної людини. Ми підготували для вас дев'ять розмов на тему впливу технологій на наше сьогодення та майбуття
Tehnologiї — ce vsjudysušča skladova žyttja sučasnoї ljudyny. My pidgotuvaly dlja vas dev'jať rozmov na temu vplyvu tehnologij na naše śogodennja ta majbuttja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ми вже говорили про те, що смартфони фактично перевели частину людської раси в цілодобовий онлайн-режим. Та, як кажуть, не смартфонами єдиними. Ця десятка розмов ілюструє масштаби та наслідки впливу технологій на людство. Exponent. Бен Томсон, американський аналітик із бізнесу, технологій і медіа, та Джеймс Олворт, автор статей не теми бізнесу та інновацій і CMO Zenrez, аналізують вплив технологій на суспільство в цілому. Grumpy Old Geeks. Джейсон Де Філіппо та Брайан Шулмейстер мають більш ніж 40-річний досвід роботи в інтернеті й не бояться називати речі своїми іменами. Експерти розмірковують над тим, що позитивного й негативного привносить у наше життя Всесвітня павутина. The Upgrade від Lifehacker. Команда Lifehacker підготувала для вас чергову порцію порад. Якщо ви не знаєте як технології допоможуть вам стати більш щасливими та продуктивними — ці настанови саме для вас. Technotopia. Час поговорити про краще майбутнє. Technotopia — це інтерв’ю зі світлими головами сучасності, котрі спеціалізуються в галузях технологій, філософії та мистецтва. У цьому епізоді Зої Квінн, розробниця комп’ютерних ігор, розповідає про зловживання в інтернеті та свою нову книгу. Radio Motherboard. Програма про дивовижно страхітливе майбутнє у форматі швидкого та змістовного огляду нових технологій, культури та відкриттів. Цю розмову за участі журналістки Анналі Невіц присвячено роботам і піратам. Upgrade. Свіжий погляд на те, як Apple, Amazon і Google формують технології в нашому житті та впливають на нашу креативну діяльність.   Future Thinkers Podcast. Бесіди на стику футурології та філософії про те, як у кінцевому підсумку експоненціальна крива прогресу вплине на людство. Спікером цього епізоду є Амбер Кейс, котра вивчає людини й технологій. Codebreaker. Ця розмова — захоплююче поєднання щирого гумору й дещо жахаючого реалізму. Бен Джонсон і Клер Тоеніскоетер без жодних труднощів розшифровують наші суперечливі почуття до технологій. IRL. Життя онлайн — це реальне життя. Зважаючи на сучасні реалії, з цим твердженням важко не погодитися. Медійна персона Вероніка Бельмон ділиться реальними історіями життя в інтернеті та розмірковує про майбутнє Всесвітньої павутини.

Ми вже говорили9 подкастів про людський бік технологій 1Де не варто користуватися смартфоном про те, що смартфони фактично перевели частину людської раси в цілодобовий онлайн-режим. Та, як кажуть, не смартфонами єдиними. Ця десятка розмов ілюструє масштаби та наслідки впливу технологій на людство.

Exponent

Бен Томсон, американський аналітик із бізнесу, технологій і медіа, та Джеймс Олворт, автор статей не теми бізнесу та інновацій і CMO Zenrez, аналізують вплив технологій на суспільство в цілому.

Grumpy Old Geeks

Джейсон Де Філіппо та Брайан Шулмейстер мають більш ніж 40-річний досвід роботи в інтернеті й не бояться називати речі своїми іменами. Експерти розмірковують над тим, що позитивного й негативного привносить у наше життя Всесвітня павутина.

The Upgrade від Lifehacker

Команда Lifehacker підготувала для вас чергову порцію порад. Якщо ви не знаєте як технології допоможуть вам стати більш щасливими та продуктивними — ці настанови саме для вас.

Technotopia

Час поговорити про краще майбутнє. Technotopia — це інтерв’ю зі світлими головами сучасності, котрі спеціалізуються в галузях технологій, філософії та мистецтва. У цьому епізоді Зої Квінн, розробниця комп’ютерних ігор, розповідає про зловживання в інтернеті та свою нову книгу.

Radio Motherboard

Програма про дивовижно страхітливе майбутнє у форматі швидкого та змістовного огляду нових технологій, культури та відкриттів. Цю розмову за участі журналістки Анналі Невіц присвячено роботам і піратам.

Upgrade

Свіжий погляд на те, як Apple, Amazon і Google формують технології в нашому житті та впливають на нашу креативну діяльність.

 

Future Thinkers Podcast

Бесіди на стику футурології та філософії про те, як у кінцевому підсумку експоненціальна крива прогресу вплине на людство. Спікером цього епізоду є Амбер Кейс, котра вивчає людини й технологій.

Codebreaker

Ця розмова — захоплююче поєднання щирого гумору й дещо жахаючого реалізму. Бен Джонсон і Клер Тоеніскоетер без жодних труднощів розшифровують наші суперечливі почуття до технологій.IRL

Життя онлайн — це реальне життя. Зважаючи на сучасні реалії, з цим твердженням важко не погодитися. Медійна персона Вероніка Бельмон ділиться реальними історіями життя в інтернеті та розмірковує про майбутнє Всесвітньої павутини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: