Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна стала шостою серед країн-постачальників сільгосппродукції в ЄС

Ukraїna stala šostoju sered kraїn-postačaľnykiv siľgospprodukciї v JeS

28 країн Євросоюзу імпортують сільськогосподарську та продовольчу продукцію з України. З серпня 2016 року по кінець липня 2017 року вартість імпорту з України в ЄС піднявся на 9,2%, або на €414 млн в порівнянні з аналогічним попереднім періодом, до €4,888 млрд
28 kraїn Jevrosojuzu importujuť siľśkogospodarśku ta prodovoľču produkciju z Ukraїny. Z serpnja 2016 roku po kineć lypnja 2017 roku vartisť importu z Ukraїny v JeS pidnjavsja na 9,2%, abo na €414 mln v porivnjanni z analogičnym poperednim periodom, do €4,888 mlrd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна піднялася із 7 на 6 сходинку в списку найбільших країн-постачальників сільськогосподарської та продовольчої продукції в Євросоюз, поступаючись Бразилії, США, Аргентині, Китаю та Індонезії. Про що свідчить статистика. За 2016 рік експорт української аграрної продукції до країн Європи збільшився майже на 1,6%, порівняно з 2015 роком, та становив $4242,4 млн. Торік країни Європи посіли друге місце серед регіонів-імпортерів української аграрної та харчової продукції з часткою 27,5%, поступившись лише країнам Азії. У загальному товарообігу сільськогосподарської продукції частка ЄС минулого року становила 31,5%. До топ-5 країн-імпортерів наших продуктів з ЄС увійшли Іспанія, Польща, Нідерланди, Італія та Німеччина. Головними продуктами українського експорту до країн Європи стали зернові злаки, олія, насіння олійних, плоди та горіхи. Також у минулому році серед європейських споживачів великим попитом користувався український мед, м’ясо, кондитерські вироби та соки. Близько 40% усього експорту України становить експорт у країни Європейського Союзу. Нагадаємо, що за І півріччя 2017 року український експорт в європейські країни виріс майже на чверть, порівняно з підсумками першого півріччя 2016 року. Відтепер до країн ЄС мають право експорту 286 українських підприємств. Серед них 106 виробників харчової продукції, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів.

Україна піднялася із 7 на 6 сходинку в списку найбільших країн-постачальників сільськогосподарської та продовольчої продукції в Євросоюз, поступаючись Бразилії, США, Аргентині, Китаю та Індонезії.

Про що свідчить статистика

За 2016 рік експорт української аграрної продукції до країн Європи збільшився майже на 1,6%, порівняно з 2015 роком, та становив $4242,4 млн. Торік країни Європи посіли друге місце серед регіонів-імпортерів української аграрної та харчової продукції з часткою 27,5%, поступившись лише країнам Азії. У загальному товарообігу сільськогосподарської продукції частка ЄС минулого року становила 31,5%. До топ-5 країн-імпортерів наших продуктів з ЄС увійшли Іспанія, Польща, Нідерланди, Італія та Німеччина. Головними продуктами українського експорту до країн Європи стали зернові злаки, олія, насіння олійних, плоди та горіхи. Також у минулому році серед європейських споживачів великим попитом користувався український мед, м’ясо, кондитерські вироби та соки. Близько 40% усього експорту України становить експорт у країни Європейського Союзу.

Нагадаємо, що за І півріччя 2017 року український експорт в європейські країни виріс майже на чверть, порівняно з підсумками першого півріччя 2016 року. Відтепер до країн ЄС мають право експорту 286 українських підприємств. Серед них 106 виробників харчової продукції, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: