fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна стала шостою серед країн-постачальників агропродукції в ЄС

Ukraїna stala šostoju sered kraїn-postačaľnykiv agroprodukciї v JeS
28 країн Євросоюзу імпортують сільськогосподарську та продовольчу продукцію з України. З серпня 2016 року по кінець липня 2017 року вартість імпорту з України в ЄС піднявся на 9,2%, або на €414 млн в порівнянні з аналогічним попереднім періодом, до €4,888 млрд
28 kraїn Jevrosojuzu importujuť siľśkogospodarśku ta prodovoľču produkciju z Ukraїny. Z serpnja 2016 roku po kineć lypnja 2017 roku vartisť importu z Ukraїny v JeS pidnjavsja na 9,2%, abo na €414 mln v porivnjanni z analogičnym poperednim periodom, do €4,888 mlrd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна піднялася із 7 на 6 сходинку в списку найбільших країн-постачальників сільськогосподарської та продовольчої продукції в Євросоюз, поступаючись Бразилії, США, Аргентині, Китаю та Індонезії. На часі дізнатися більше про особливості аграрного експорту з України. Про що свідчить статистика. За 2016 рік експорт української аграрної продукції до країн Європи збільшився майже на 1,6%, порівняно з 2015 роком, та становив $4242,4 млн. Торік країни Європи посіли друге місце серед регіонів-імпортерів української аграрної та харчової продукції з часткою 27,5%, поступившись лише країнам Азії. У загальному товарообігу сільськогосподарської продукції частка ЄС минулого року становила 31,5%. До топ-5 країн-імпортерів наших продуктів з ЄС увійшли Іспанія, Польща, Нідерланди, Італія та Німеччина. Головними продуктами українського експорту до країн Європи стали зернові злаки, олія, насіння олійних, плоди та горіхи. Також у минулому році серед європейських споживачів великим попитом користувався український мед, м’ясо, кондитерські вироби та соки. Близько 40% усього експорту України становить експорт у країни Європейського Союзу. Нагадаємо, що за І півріччя 2017 року український експорт в європейські країни виріс майже на чверть, порівняно з підсумками першого півріччя 2016 року. Відтепер до країн Європейського Союзу мають право експорту 286 українських підприємств, у тому числі 106 виробників харчової продукції, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів. Також до Євросоюзу можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, нехарчові субпродукти та інше.
Реклама 👇 Замовити

Україна піднялася із 7 на 6 сходинку в списку найбільших країн-постачальників сільськогосподарської та продовольчої продукції в Євросоюз, поступаючись Бразилії, США, Аргентині, Китаю та Індонезії. На часі дізнатися більше про особливості аграрного експорту з України.

Про що свідчить статистика

За 2016 рік експорт української аграрної продукції до країн Європи збільшився майже на 1,6%, порівняно з 2015 роком, та становив $4242,4 млн. Торік країни Європи посіли друге місце серед регіонів-імпортерів української аграрної та харчової продукції з часткою 27,5%, поступившись лише країнам Азії. У загальному товарообігу сільськогосподарської продукції частка ЄС минулого року становила 31,5%. До топ-5 країн-імпортерів наших продуктів з ЄС увійшли Іспанія, Польща, Нідерланди, Італія та Німеччина. Головними продуктами українського експорту до країн Європи стали зернові злаки, олія, насіння олійних, плоди та горіхи. Також у минулому році серед європейських споживачів великим попитом користувався український мед, м’ясо, кондитерські вироби та соки. Близько 40% усього експорту України становить експорт у країни Європейського Союзу.

Нагадаємо, що за І півріччя 2017 року український експортУкраїна стала шостою серед країн-постачальників агропродукції в ЄС 1Вже 286 українських підприємств отримали право експорту до країн ЄС в європейські країни виріс майже на чверть, порівняно з підсумками першого півріччя 2016 року. Відтепер до країн Європейського Союзу мають право експорту 286 українських підприємств, у тому числі 106 виробників харчової продукції, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів. Також до Євросоюзу можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, нехарчові субпродукти та інше.

Джерело: LANDLORD

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: