fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укроборонпром» модернізував партію бронемашин для ЗСУ

«Ukroboronprom» modernizuvav partiju bronemašyn dlja ZSU
За перше півріччя 2017 року ДП «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», підготував для ЗСУ вже більше 50 відновлених, відремонтованих та модернізованих бойових машин
Za perše pivriččja 2017 roku DP «Mykolaїvśkyj bronetankovyj zavod», ščo vhodyť do skladu DK «Ukroboronprom», pidgotuvav dlja ZSU vže biľše 50 vidnovlenyh, vidremontovanyh ta modernizovanyh bojovyh mašyn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Укроборонпром повідомили, що відновлені бронемашини отримали сучасні цифрові радіостанції виробництва однієї з країн НАТО та інше нове оснащення. Окрім того, модернізована БРДМ-2 має більш енергономічне розташування люків для десантування екіпажу, що спрощує експлуатацію техніки. На часі дізнатися більше про проведену модернізацію. Що відомо про модернізовану техніку. Під час робіт, фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли та агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час декількох етапів випробувань у присутності самих військових. БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина) знаходяться на озброєнні Збройних Сил України та призначені для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугують для розміщення спеціального озброєння. Ці машини мають підвищену прохідність, можуть плавати, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами. Державне підприємство Миколаївський бронетанковий завод на постійній основі проводить планові ремонти та модернізацію іншої броньованої техніки для ЗСУ. Нагадаємо, модернізований український танк представили на виставці MSPO-2017. Для реалізації цього проекту Укроборонпром розробив та надав автомати заряджання, новий двигун, трансмісію, здійснив модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм. Також презентовано нову систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту. Усі вони мають покращити обороноздатність української армії.
20.09.2017,13:11
0
УкрОборонПром
Реклама 👇 Замовити

В «Укроборонпром» повідомили, що відновлені бронемашини отримали сучасні цифрові радіостанції виробництва однієї з країн НАТО та інше нове оснащення. Окрім того, модернізована БРДМ-2 має більш енергономічне розташування люків для десантування екіпажу, що спрощує експлуатацію техніки. На часі дізнатися більше про проведену модернізацію.

Що відомо про модернізовану техніку

Під час робіт, фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли та агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час декількох етапів випробувань у присутності самих військових. БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина) знаходяться на озброєнні Збройних Сил України та призначені для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугують для розміщення спеціального озброєння. Ці машини мають підвищену прохідність, можуть плавати, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами. Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» на постійній основі проводить планові ремонти та модернізацію іншої броньованої техніки для ЗСУ.

Нагадаємо, модернізований український танк«Укроборонпром» модернізував партію бронемашин для ЗСУ 1Модернізований український танк представили на виставці MSPO-2017 представили на виставці MSPO-2017«Укроборонпром» модернізував партію бронемашин для ЗСУ 2«Укроборонпром» представив свої розробки країнам Центральної Європи. Для реалізації цього проекту «Укроборонпром» розробив та надав автомати заряджання, новий двигун, трансмісію, здійснив модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм. Також презентовано нову систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту. Усі вони мають покращити обороноздатність української армії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: