fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Восени пройде конкурс на впровадження 4G

Voseny projde konkurs na vprovadžennja 4G
Ще у липні 2015 року президент Петро Порошенко підписав указ про початок роботи з впровадження технології 4G в Україні. У серпні цього року Кабмін затвердив конкурс на отримання ліцензій на запуск в Україні мобільного зв'язку 4G. Нещодавно Мін'юст зареєстрував розроблений НКРЗІ порядок проведення тендера
Šče u lypni 2015 roku prezydent Petro Porošenko pidpysav ukaz pro počatok roboty z vprovadžennja tehnologiї 4G v Ukraїni. U serpni ćogo roku Kabmin zatverdyv konkurs na otrymannja licenzij na zapusk v Ukraїni mobiľnogo zv'jazku 4G. Neščodavno Min'just zarejestruvav rozroblenyj NKRZI porjadok provedennja tendera
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  НКРЗІ заявляла про намір в VI кварталі 2017 року провести аукціон на видачу ліцензій в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц. Стартова ціна, відповідно, складає близько 4 млрд грн і 2,3 млрд грн. На часі дізнатися більше про конкурс на запровадження телекомунікацій четвертого покоління в Україні. Що відомо про конкурс на 4G-звязок. Перший конкурс на впровадження технології LTE для мобільного звязку 4G буде проведено в листопаді-грудні 2017 року. Він стосуватиметься діапазону 2600 МГц. Про це заявив глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері звязку та інформатизації Олександр Животовський. Право першого викупу на деяких діапазонах будуть надані чинним операторам. За словами Животовского, конкурсу на впровадження 4G в діапазоні 1800 МГц можна очікувати через місяць-два після першого раунду розгляду заявок. 1 МГц у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн. Ліцензії видаватимуться на 15 років. Загальнонаціональна ліцензія у 25 областях на 20 МГц буде коштувати оператору приблизно 500 млн грн.
Реклама 👇 Замовити

НКРЗІ заявлялаВосени пройде конкурс на впровадження 4G 14G принесе Україні мільярдні прибутки від ліцензій про намір в VI кварталі 2017 року провести аукціон на видачу ліцензій в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц. Стартова ціна, відповідно, складає близько 4 млрд грн і 2,3 млрд грн. На часі дізнатися більше про конкурс на запровадження телекомунікацій четвертого покоління в Україні.

Що відомо про конкурс на 4G-зв’язок

Перший конкурс на впровадження технології LTE для мобільного зв’язку 4G буде проведено в листопаді-грудні 2017 року. Він стосуватиметься діапазону 2600 МГц. Про це заявив глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський. Право першого викупу на деяких діапазонах будуть надані чинним операторам. За словами Животовского, конкурсу на впровадження 4G в діапазоні 1800 МГц можна очікувати через місяць-два після першого раунду розгляду заявок. 1 МГц у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн. ЛіцензіїВосени пройде конкурс на впровадження 4G 2В Україні оголосили ціни на ліцензії 4G видаватимуться на 15 років. Загальнонаціональна ліцензія у 25 областях на 20 МГц буде коштувати оператору приблизно 500 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: