fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські виші отримали доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців

Ukraїnśki vyši otrymaly dostup do mižnarodnogo onlajn-arhivu dlja naukovciv
Невдовзі через бібліотеки провідних вишів країни кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science. Вони будуть доступні в кожному обласному центрі
Nevdovzi čerez biblioteky providnyh vyšiv kraїny kožen matyme možlyvisť korystuvatysja resursamy, jaki nadajuť bazy danyh Scopus ta Web of Science. Vony buduť dostupni v kožnomu oblasnomu centri
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бази даних Scopus та Web of Science є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ. Доступ до сервісів за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ МОН. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха. Які можливості відкриває доступ до баз даних. ВНЗ та наукові установи були відібрані спеціально створеною Комісією, куди увійшли представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ МОН. Комісія враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, тощо. Ці ресурси дозволяють зясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює у цьому напрямку, а також знайти партнерів. У межах конференції представники вишів також представили власні наукові винаходи. Зокрема, науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського розказали, як за допомогою ультразвуку можна очищувати воду. Пристрій здатний фільтрувати велику кількість рідини абсолютно без застосування допоміжних речовин – хімікатів. За словами розробників, винахід планують застосовувати у польових умовах, зокрема, у зоні проведення АТО. Доступ до електронних наукових баз даних дозволить українським вченим працювати з найбільш актуальною інформацією. Це сприятиме тому, що якість досліджень і розробок у наших ВНЗ та наукових установах підвищуватиметься.. Дмитро Чеберкус. директор департаменту науково-технічного розвитку МОН. Рекомендуємо також дізнатися про команду дівчат із Запоріжжя, котра взяла участь у конкурсі Technovation Challenge і розробила додаток AirNear. Сервіс моніторить рівень забрудненості повітря в місті. Згодом команда отримала можливість відвідати фінал конкурсу в Сан-Франциско в ролі гостей.
Реклама 👇 Замовити

Бази даних Scopus та Web of Science є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ. Доступ до сервісів за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ МОН. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

Які можливості відкриває доступ до баз даних

ВНЗ та наукові установи були відібрані спеціально створеною Комісією, куди увійшли представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ МОН. Комісія враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, тощо. Ці ресурси дозволяють з’ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює у цьому напрямку, а також знайти партнерів.

У межах конференції представники вишів також представили власні наукові винаходи. Зокрема, науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського розказали, як за допомогою ультразвуку можна очищувати воду. Пристрій здатний фільтрувати велику кількість рідини абсолютно без застосування допоміжних речовин – хімікатів. За словами розробників, винахід планують застосовувати у польових умовах, зокрема, у зоні проведення АТО.

Доступ до електронних наукових баз даних дозволить українським вченим працювати з найбільш актуальною інформацією. Це сприятиме тому, що якість досліджень і розробок у наших ВНЗ та наукових установах підвищуватиметься.

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

Рекомендуємо також дізнатися про команду дівчат із Запоріжжя, котра взяла участь у конкурсі Technovation ChallengeУкраїнські виші отримали доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців 1Запорізькі школярки розробили додаток і потрапили на Technovation в США і розробила додаток AirNear. Сервіс моніторить рівень забрудненості повітря в місті. Згодом команда отримала можливість відвідати фінал конкурсу в Сан-Франциско в ролі гостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: